Hepsievcil

Köpek Forumları > Ücretsiz Köpek Verenler

Mesaj Ekle

bedava husky yavruları

evimde beslediğim husky im doğurdu ilgilenen arkadaşların bu forma yazmasını rica ederim 4 erkek 3 dişi kargo ücretlerine karışmam

img

catman2002

19 yıl 6 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

slm arkadaşım ben 5 aydır arıyorum bi türlü bulamadım 1 cift almak isterim verirsen yol masraflarınıda karsılarım hatta kendim bile gelebilirim yerim cok mmüsait bana veririsen cok sevinirim inan telefon numaranı bırakırsan ararım birde sen neredesin? bana [email protected] yada 5446388845 nolu telden ulaşabilirsin versende vermesende teşekkür ederim böle hayırlı bi iş yaptığın için ama verdiğin kişileri görmeni ve tanımanı tavsiye ederim bunun ticaretini yapanlar alıp satarlar haberin olsun

img

catlak05

18 yıl 7 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Arkadaşım biz Ankarada oturmaktayız açıkcası ilk önce eşimle evimize köpek almak için petshoplara gittik fakat sonra düşündükkü bu kadar parayı oralara vereceğimize evsiz bir köpeği sahiplenmek isteriz bundan dolayı barınaklara bakmaktaydık sizin yavrularınızdan birine iyi bir yuva olabileceğimizi düşünüyoruz arzu ederseniz görüşebiliriz kargo ücretleri tarafımızdan karşılanacaktır [email protected] iyi günler....

img

murat7894

17 yıl 9 ay 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

İzmirde bahçeli bir evde oturmaktayız.Husky daha önce baktık.Eğer sizde uygun görürseniz köpeğinizden birine bakmak isteriz. saygılar... msn:[email protected]

merhaba ;Yeni bir eve taşındım küçük bir bahçesi var .Köpek besleyebilmek için apartman hayatını terk ettim.Vermiş olduğunuz ilanıda büyük bir sevinçle karşıladım.Umarım yavrulardan birisi bize nasip olur.Şimdiden çok teşekkür ederim sevgiyle kalın. Masrafları seve seve karşılarım. Maille bana cevap iletirseniz memnun olurum.Mail adresim:[email protected] (bu mesaj catman2002 rumuzlu ilana yollanmıştır)

img

yakamoz26

17 yıl 9 ay 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba ben cok istiyorum msn im :[email protected]

img

volkanaziz

17 yıl 9 ay 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Bende erkek yavrulardan birini alabilirim.Bana [email protected] adresinden ulaşabilirsin...

img

mou_joe

17 yıl 8 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

kardeşş bende alabilirim yaa [email protected]

img

serseriserseri

17 yıl 9 ay 16 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

SELAM ARKADAŞIM YER OLARAK NEREDESİNİZ..EĞER MÜMKÜNSE BİR ERKEK YAVRULARDAN ALMAK İSTERİM....

img

janpol

17 yıl 10 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba, Ankarada bahçeli bir evim var. Daha önce köpek çok köpek besledim.Yavrulardan almak isterim.Size ulaşabileceğim bir tlf yada mail varsa mail adresime yollarsanız sevinirim.mailim [email protected]

img

imry

18 yıl 6 ay 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ