Hepsievcil

Sürüngen Forumları > Yılan Sağlık ve Bakımı

Mesaj Ekle

buraya kadarmış... - 2.sayfa

yaklasık bır senedır beraber oldugum 175 cm boyundakı elımden su ıcebılecek kadar alısık olan ve asla kımseye zarar vermeyen burma pıtonumu sabah olu buldum:( vucudunun bellı bı kısmı yanmıstı tahmınımce elektırk carpmasından kaynaklanıyor... ısıtıcı kablodakı bı hatadan olmalı:( 3 senedır hıc bısı ıcın aglamamıstım ancak bu sabah onu cnsız sekılde severken agladım:( umarım baska hıc kımse bu acı duyguyu yasamaz... yasadıgı surece yasadıgımız sorunlarda bana yardımcı olan butun arkadaslara basta asil ergenoglu olmak uzere sonsuz tesekkurler saygılarımla...

img

asuman2

18 yıl 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ben ıstanbul ve sakarya arası her hft gıdıp gelıyorum yanı ıkısıde dıelım hayırdır?

img

asuman2

18 yıl 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

kardeş geçmiş olsun.çok üzüldüm.

cok saolun mehmet bıcıoglu gercekten yardımlarınızı hıc bı zaman unutmıcam saygılarımla

img

asuman2

18 yıl 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

çok üzüldüm benimde geçen yıl iguanam ölmüştü insanın nasıl canı yanıyor iyi biliyorum günlerce ağladım ki biliyordum sona geldiğini hastaydı çünkü

img

çoozbek

17 yıl 11 ay 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

seninle aynı duyguyu bende yasadım benimde 4 mt lik pitonum öldü tavsanların yadegi bişey dokunmuş veteriner öyle söyledi senin adına cok üzüldüm

img

dj_devid

17 yıl 7 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ