Hepsievcil

Köpek Forumları > Köpek Sağlıgı ve Bakımı

Mesaj Ekle

sizce hangisi olmali??????

arkadaslar bana bir tavsiyede bulunabilirmisiniz??? ben ailemize bir köpek almak istiyorum yani bizle yasiyacak benüc tercih arasinda kaldim belki birbirlerine uymuyor ama yinede birincisi bull terier,ikincisi rott ücüncüsü bir doberman sizce hangisi en iyisi??

img

memre54

17 yıl 7 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

en iyi aile kopegi golden retriever arkadasim

img

bruceulku

18 yıl 6 ay 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bence bunlardan dobermanı almalısın.Bana göre sadık aile koruyucu köpekler.Ben dobermanı tavsiye ediyorum.

img

doberman_ferit

17 yıl 7 ay 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

yazan arkadaslara tsk lerrr ama kirk küsür arkadas okumus msji sadece 2si yazmis :(

img

memre54

17 yıl 7 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

tamam o zaman ben de size bi tavsiyede bulunayim.bir barınağa gidin orada köpeklere bi bakın sizin ilginizi çekecek,size yakın gelecek bi köpek mutlaka olacaktır.

img

şilacık

19 yıl 8 ay 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

şilacık a katılıyorum.ki orda dünya kadar terk edilmiş aile köpeği de olur.gittiğim tüm barınaklarda mutlaka oluyordu..ırk da var,kırma da.hem de ücretsiz.bir gidin,gezin.birşey kaybetmez,hatta büyük ihtimalle kazanırsınız. tipinden çok huyuna göre seçerseniz terk edilme riskini azaltmış olursunuz.ki listenizdeki köpekler,sert mizaçlı.daha çok,köpek konusunda tecrübeli,daha önce beslemiş kişilere uygun. illa bunlardan birisi olacaksa da bari dişi alın,onlar erkeklere kıyasla daha uysaldır.

img

o_k_k

19 yıl 7 ay 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ben 1 hafta önce 100.yıl barınağından bir köpek aldım... 2 aylık ,geceleri hiç sesi çıkmıyor.oyuncu ve çok sadık dibimden 1 dakika bile ayrılmıyor... barınaktan bir yavru edinin inanın cins köpek bulacaksınız... benimki bir labrador retriever.. çelimsiz şimdilik ama ilerde çok güzel bir kız olacak... bide labradorlar genelde böyle sessiz sevecen mi bilmiyorum ama benimki filmlerdeki akıllı köpekler gibi... tuvalet eğitimini çok çabuk aldı... bence bir barınağa gidin bakın ordan bir evlat edinin

img

erdemkara

17 yıl 6 ay 22 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Bence kesinlikle golden retriever almalısın Hemde tam bir ev köpeği evde rahatça bakabilirsin..

img

clne

17 yıl 6 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Ben sana beagle oneririm aileye ve cocuklara karsı naziktir ama illede bu 3unden birini istersen doberman derim

yeterince cvp yazılmış aslında golden ii bir seçim olurdu ama yok ben dış görünüş olarak sert bi köpek istiyorum diyorsan doberman ii bir tercih olur diğerlerine göre daha itaatkar bence

img

lantis

19 yıl 8 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ