Hepsievcil

Kuş Forumları > Muhabbet Kuşları

Mesaj Ekle

Yardım Lütfen - 3.sayfa

İki yaşında bir muhabbet kuşum var ve yaklaşık iki aydır sindirim ile ilgili bir problemi var galiba. Her zaman hareketli olan kendine elletmeyen kuş gitti yerine sessiz sakin devamlı uyuyan bir hayvan geldi. Eskiden yakalamak mümkün değilken şimdi elinizi uzattınımız mı kaçmıyor ve yakalamanızı bekliyor. Devamlı uyuyor ve kafesin dibinde dolaşıyor ve ordaki yemleri yiyiyor. Esas problem iki ay önce başladı. Devamlı sanki boğazına bir şey takılmış ve onu çıkarmaya çalışıyormuş gibi hareketler yapıyordu. Veteriner çiftleşmek istiyor dedi ya da sindirim ile ilgili problem var yemine kum koyun dedi. Diğeri de tüy döküyor ve ondan böyle hareketsiz dedi. Bundan önce bir muhabbet kuşum vardı ve 8 yıl besledim. Onda hiç böyle problemler olmuyordu ve bu kadar sorunlu tüy dökme olmuyordu. Şu ara dediğim yutkunma hareketlerini devamlı yapıyor ve sonrada kusuyor. Yani gittikçe kötüleşiyor.Sizlerden acil yardımlarınızı bekliyorum.Biraz uzun oldu kusura bakmayın şimdiden yardımlarınız için teşekkürler.

img

arges

19 yıl 2 ay 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba kuşum yutkunmaya çalışır gibi yukarı yükseliyor. Yem yemeye çalışıyor sürekli ve gagasında da yeni yediği yemler duruyor. Ne yapmam gerek yardımcı olabilir misiniz?

img

Mirages

1 yıl 5 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ