Hepsievcil

Kedi Forumları > Kedi Sağlıgı ve Bakımı

Mesaj Ekle

Kediyle uyumak

32 yaşındayım çok sayıda pet besliyorum.Üstelik işimde pet sektörüyle ilgili.Ama bu güne kadar hiç kedim olmamıştı .Taaki 2 gün önceye kadar.Naz yani benim kızım bize geldi.8aylık bir siyam kedisi.Ve ben hayatımda ilk kez bu kadar huzurlu uyudum bu kadar huzurlu uyandım.Sanırım başıma gelen en güzel şey buydu.Birlikte yaşadığım tüm canlıları çok seviyorum.Hepsi benim çocuğum fakat naz o kadar farklıki.Umarım mavi gözlü bebeğimle çokkkk uzun yıllar birlikte oluruz.Hala bi kediniz yoksa hemen bi kedi evlat edinin.İnanın bana pişman olmayacaksınız.Tüm hayvanseverlere sevgilerimle Asil Ergenoğlu

img

asilergenoglu

21 yıl 2 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ne güzel bişey =))))

img

şilacık

19 yıl 8 ay 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Yil 1999 kibrista bir sabah eski kiz arkadasim tarafindan uyandirildim... elinde kücücük bir beyaz kedi.. uykuluyken kabul etmisim zati alilerinin hayatima girmesini... tamamen uyandigimda kurallari koydum: bu kedi biz ne yersek onu yiyecek... burjuva olmayacak bu kedi.. :( amme kendimi ona ciger pisirirken suyunu ozel ayirip mamasina katarken buldum... kulaklair sagirdi.. adini kedi koduk onun icinde anlami bizim icinde anlami yoktu diye... kafasina göre takildi..kücükken bizimle uyudu..büyüdü keyfine göre takildi... simdi yok.. ama 5 yildir ona ihanet etmedim..yeni bir kedi almadim... onu hala cok seviyorum.... biricik kedicik aşkıcık.. http://image02.webshots.com/2/8/93/47/95389347iwZCyb_ph.jpg

img

gubazgu

19 yıl 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

kızımla uyuduğum ilk gece ve sonraki gecelerde bu eşsiz duyguyu bende yaşadım,yaşıyorum.onun mırıltılar içinde kollarımın arasında uyuyup kalması,uyurken tıpkı bir bebek gibi çıkardığı sesler büyüleyici...iyiki kızım var ve benim yanımda...

img

liliş

18 yıl 11 ay 24 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba arkadaşlar benimde tekir cinsi erkek bir kedm var ve u benim ilk kedi besleyişim daha önce ve hala beslediğim bir köpeğim var tabiki birbirlerinden ayrılar ama anlattığınız gibi kedimle gece birlikte uyumak yada ben uyumasam bile onu uyrken seyretmek çok değişik bir duyguymuş bunu anladım rüyasında sanki bir şey avlıyormuş gibi patilerini hareket ettirmesi innanın gülmekten öleceğim hissine kaptırıyor inşallah kedisi olmayan arkadaşlarımızında bir kedi alarak ( ister sokak kedisi ister cins bir kedi ) birlikte uyumalrını temenni ederim

img

meetjoeblack

19 yıl 4 ay 16 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Arkadaşlar aynı dili konuştuğum birilerinin olması beni çok mutlu etti.Gerçekten çok teşekkür ederim saolun.

img

asilergenoglu

21 yıl 2 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

harika bir şey. keşke ben de yaşayabilsem...

img

elmas

19 yıl 4 ay 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

çok şanslısınız...annem kedinin benimle uyumasına izin vermiyo.kediyi ezebileceğimi düşünüyo.gerçekten kediyi ezebilir miyim???eğer ezebileceksem siz ezmemeyi nasıl başarıyosunuz????

img

kediciksever

18 yıl 11 ay 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

kedi sen onu ezmeden uyanır eğer çok yavru değilse... seni de bir güzel tırmalar canını yakarsan. benim kedim morris patisini kafamın üstüne koyup bir de burnunu gözümün içine sokuyordu. bir de ben uyurken yastığı ağzıyla kenara çekip, benim kafam düşünce bir de kendi oooh deyip tüm yastığı kaplardı büyünce. ne diyeyim. keşke resim çekseydi biri o zamanlar.

img

beppomomo

18 yıl 10 ay 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhabalar kedim ömer artık 7 yaşında ve hep beraber yatarız yastığımın bir kenarına ilişmezse kendimi eksik hissediyorum :)

img

sedosh_

18 yıl 10 ay 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ