Hepsievcil

Kedi Forumları > Kedi Sağlıgı ve Bakımı

Mesaj Ekle

BUNA İZİN VERMEYİN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Arkadaşlar başlatılan protestomuza sizlerinde katılmasını isteriz lütfen hayvanlara yapılan ve canlarına mAl olan eziyetlere duyarsız kalmayalım. Sitemizde yayınlanan bu protestoya Lütfen katılın: http://www.hepsievcil.com/App/Forumlar/Cevaplar.aspx?KRef=1&FRef=1&BRef=2883

Saygılarımla,

Crano

img

crano

19 yıl 3 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Degerli HayvanSever Dostlar: O siteyi bende gordum inanin o iskence klibinin tumunu seyredemedim aglamaktan gozlerim sisti, bende bu iskenceyi durdurma protestoya katiliyorum! Simdi hepinize iyi bir haberim var biraz arastirma yaptim ve Turkiye Hayvanlari Koruma Derneginin sitesini ve email adresini buldum, onlara bir mail gonderdim, gonderdigim mail bu insallah yardim eder: Hayvanlar Koruma Derneginin Dikkatine: Gonderdigim bu siteyi gormenizi istiyorum www.strasbourgcurieux.com/fourrure burda gosterilen video klibi biraz seyrettikten sonra hasta oldum tumunu seyredemedim, inanin bu sitede hayvanlara yapilan iskence insanliga sigmaz, bu kisileri siddetle kiniyorum nolur birseyler yapalim! Yukardaki siteyi ben bulmadim, buldugum sitenin adresi: http://www.hepsievcil.com/App/Forumlar/Cevaplar.aspx?KRef=1&FRef=1&BRef=2883 burasi bir forum ve orda bir kampanya baslatilmis iskenceleri durdurmak icin lutfen butun dunyaya duyuralim, ilginiz icin cok cok tesekkur ediyorum ve mailinizi bekliyorum, hoscakalin! Saygilarimla~Cigdem

img

cigdemd

19 yıl 6 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Birkac yardimci olabilecek site adresleri: http://www.thkd.org/index.html http://www.thkd.org/yasa.htm Birsey daha hatirlatmak istiyorum 4 Ekim Hayvanlari Koruma Gunu derimki o gun icin Turkiyede tum buyuk sehirlerde bir yuruyus hazirlayalim tabii bu yuruyuse haber kanallarinin haberi olsun, dostlar ben Izmirdeyim ve dunya tatlisi kedim Melisa''nin veterineri fuarda calisiyor cok iyi bir kisi, her sene fuarda saniyorum Ekim ayinda petshow var isterseniz veterinerimizden ogrenirim petshow ne zaman olucak ve orada bir masa kiralayabiliriz iskenceyi durdurmak icin, maillerinizi bekliyorum, hoscakalin!

img

cigdemd

ÖZEL MESAJ

merhaba cigdemD ben mercan shark bu protestoyu baslatan kisiyim su ana kadar 2 kanalda yayınlattım kanalturk atv gunlerdir bunlarla ugrasiorum ayrica petshow coktan bitti olsa bile ordan masa almamiz imkansiz cok pagali bukadar kisi o parayı vermez zannetmem o yuzden internet ve yanlarina gidip halletcez bende ole yapyım bakalim isallah kurk alimini azaltabilirim hersey hayvanlar icin bana katıldiginiz icin cok tesekkur ederim ozellikle cranoya

Merhaba Mercan Shark Size iyi gunler, birkac fikrimi belirtmek istedim eminim protestoyu en olumlu yonden yapmak istiyorsunuz fakat ozur dilerek soyluyorum yeterli degil bence daha buyuk capta yapmaya calisirsaniz cok daha olumlu olur diye dusunuyorum, ilk once bu klibi hepsi evcil sitesinde anons ediyorsunuz bence burasi iyi bir baslangic tum hayvan severlere bildirmek ama kayit sayisina dikkat ederseniz kedi/genel forumunda 25 kayit var, balik genel forumunda 146 kayit var ve kopek genel forumunda 66 kayit var buna baska bir turlu bakmak lazim bizler burda hayvan severleriz fakat maksat kurk giyenlere sesimizi duyurmak burda yapicaz edicez demekle birsey olmaz cunku kurk giyenler burda yokki, simdi diyorsunuzki atv ve kanalturk haberde bu vahset gosterildi ama kardesim gosterilmeden evvel haberimiz olsaydi seyredebilirdik benim cok buyuk bir cevrem var inanin bilseydim herkese duyururdum tum cevrem ve ben showtv haberleri tercih ediyoruz Defne Samyeli oldugu icin, simdi diyorsunuzki petshow coktan bitti 4 ay sonra petshow olucak ve bu petshowa milyonlarca kisi gidiyor, gazetelerde 2 ay once haber veriyorlar, pahalli olmasina gelince ben oyle duymadim parasal sorunlari olan petshoplar bile parayi verebiliyor bu nedenle cok pahalli olursa sanmiyorum orada olabilirler, baska bir soylediginize cevap vermek istiyorum bu vahseti internet ve yanlarina giderek halledecegiz diyorsunuz ilk once computeri olmayan ve internete giremeyen cok kisi var ama gazete okuyan ve tv seyreden inanin cok daha fazla simdi geleyim yanlarina giderek halledecegiz diyorsunuz nasil halletmeyi dusunuyorsunuz?? o vahset klibi Cin'de oluyor oralara gitmek imkansiz eh burda Turkiye'de kurk giyenlere gidecegiz diyorsaniz oda su anda imkansiz cunku yazin ortasindayiz kimse kurk giymiyor bu demektirki o kisileri bulmak icin sonbahar ve kisi beklemeniz gerekir tabii o zamana kadar daha cok vahset olucaktir bunlari dusunmenizi isterim isterseniz siz kucuk capta birseyler yapmaya devam edin fakat ben o klibi gordukten sonra bu vahseti durdurmak misyonum oldu ve buyuk capta birsey yapmaya cok kararliyim insallah bu soylediklerimi yanlis yorumlamazsiniz inanin cok samimiyim, basarilar diliyorum, hoscakalin!

Saygilarimla~CigdemD

http://lokummelisa.bravehost.com/Vahset.html

img

cigdemd

ÖZEL MESAJ

Yanliş söyleyecek birşey yapmıyorsun.Merak etme.

img

crano

ÖZEL MESAJ

cok dogru soyluosun ama bi yerde yanlisin var kurk giyenlerin hepsinde computer vardir cunku hepsi zengin aileler kurk fiatlarida oldukca ucuk en kotusu 1000$dan basliyor hemen. bunu fakir bi ailenin almasini ummuyorum. ayrıca habrlerin sizin zaten gormenize gerek yok bu protestonun icinde oldugunuz icin neyin ne oldugunu biliosunuz amacim bilmiyenleri buraya cekmek buarada kanıtlanmis biseyi daga solim zengin ailelerin cogu haberleri izlerler forumlara gelince onceden butun hepsine(kedi,kopek,surungen fln)cok onceden yazilmistir ama tınlayan yok buda turk insaninin ne kadar duyarsiz ve para pesinde oldugunu kanıtlamistır peki daga buyuk bisey ne dusunuosun yapabilirsek yapalim gunlerdir bu isle ugrasiorum daha ne yapayım cok duyarsiz insanlarimiz var ilgilenen yok bu protestoyu yurt disinda bi yere versek milyonlarca kisi bize katılırdı nese bana yardim ettiginiz icin cigdem sana ve ozellikle cranoya cok tesekkur ederim

Crano ve Mercan Shark Son gonderdigim mesajda bir website koydum orayi tiklayin ve ordan bana ozel mail gonderin, birkac fikrim var boyle burda yazismak zor, gorusmek uzere hoscakalin!

img

cigdemd

ÖZEL MESAJ

Rica ederim Mercan Shark hepimiz bir bütünüz ve bu hepimizin savaşı.

img

crano

ÖZEL MESAJ

keşke o videoyu izlemez olaydım ne kötü bişeydir bu..bence bu yaptıkları insanlığa sığmıyor..KATILIYORUMMMM

img

kedi_delisii

18 yıl 11 ay 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ