Hepsievcil

Köpek Forumları > Köpek Sahibi Olmak İstiyorum

Mesaj Ekle

gönüllü köpek vermek isteyenler - 7.sayfa

Ben evde besleyeceğim köpek arıyorum....çok iyi bakacağımdan emin olabilirsiniz...eğer köpeğiniz yavru köpekleriniz varsa lütfen cevap yazın...telefonumu orada vereceğim

img

giselece

17 yıl 4 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba , bizim bir yaşında maltese terrier cinsi köpeğimiz var. İsmi casper. Tuvalet eğitimi var, bir yaşında kısırlaştırılmış. Maltese let apartman dairesinde bakım için uygun enerjilerini evde oyun oynayarak da atabiliyorlar.

bizim vermek istememizin sebebi yoğunluktan ötürü casperla ilgilenemiyoruz. Onun için üzülüyorum. 

Gerçekten severek bakabilirseniz görüşebiliriz. 

giselece yazdı :
Ben evde besleyeceğim köpek arıyorum....çok iyi bakacağımdan emin olabilirsiniz...eğer köpeğiniz yavru köpekleriniz varsa lütfen cevap yazın...telefonumu orada vereceğim

img

Sevilayma

8 yıl 4 ay 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

güven72ank yazdı :
3 aylık erkek 1 numara saglıklı karneli terrier ilğilenenler umitisik_32@hotmail ekleyebılırler.mailini

mailiniz hata veriyor     05356775552   lütfen irtibata geçin 

img

leraarkan

8 yıl 4 ay 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Bende 3 aylık goldun var 

eşyalarıyla birlik veriyorume veririm 

Merhabalar 
Goldun retrover 3 aylık dişi askerlik nedeniyle 
Tüm eşyalarıyla birlik satıyorum 
1 simit yatağı 
1taşıma çantası
1 köpüklü şampuan
1 tuvalet eğitim damlası
1 eğitici tasma 
1 tarak ve tüğ toplayıcı
1 vitamin ( tüğlelerinin dökülmemesi için sağlıklı olması için )
2 adet kap
1 kilo  mama 
100 gram ödül maması 500 tl

maylocum yazdı :
merhaba istanbuldayım,anadolu yakasında.jack russel ım var 3 ayı bitiyor onu çok seviyorum ve benim kadar seven,ona çok iyi bakabileceğinden emin olabileceğim birinin,yardımcı olmak amacıyla,bi kaç ay süreliğine bakmasını istiyorum,ziyaret edebileceğim. eğer şartlarda farklı olursa ileride almayadabilirim.kısacası 2 ailesi olacak belli sürelerde görebileceğim,şaşkın bakkal cadde bostan tarafında oturan arkadaşlar varsa yada yakın daha iyi olur

img

Guest93090

8 yıl 3 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ

Guest93090 yazdı :

Bende 3 aylık goldun var 

eşyalarıyla birlik veriyorume veririm 

Merhabalar 
Goldun retrover 3 aylık dişi askerlik nedeniyle 
Tüm eşyalarıyla birlik satıyorum 
1 simit yatağı 
1taşıma çantası
1 köpüklü şampuan
1 tuvalet eğitim damlası
1 eğitici tasma 
1 tarak ve tüğ toplayıcı
1 vitamin ( tüğlelerinin dökülmemesi için sağlıklı olması için )
2 adet kap
1 kilo  mama 
100 gram ödül maması 500 tl

maylocum yazdı :
merhaba istanbuldayım,anadolu yakasında.jack russel ım var 3 ayı bitiyor onu çok seviyorum ve benim kadar seven,ona çok iyi bakabileceğinden emin olabileceğim birinin,yardımcı olmak amacıyla,bi kaç ay süreliğine bakmasını istiyorum,ziyaret edebileceğim. eğer şartlarda farklı olursa ileride almayadabilirim.kısacası 2 ailesi olacak belli sürelerde görebileceğim,şaşkın bakkal cadde bostan tarafında oturan arkadaşlar varsa yada yakın daha iyi olur

img

Kafkas1994

8 yıl 2 ay 16 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

giselece yazdı :

merhaba maltese terrier 8 aylık ev köpeği tuvalet eğitmi var tüy dökmesi yok aşıları tam eğer gerçekten istiyorsanız e mail adresinden ulaşın [email protected]

img

toraman1

8 yıl 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba hala sahiplenmek istiyormsunuz? 

img

esraa00

8 yıl 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

giselece yazdı :
Merhaba bende labraor cinsi bir kopek var .7 aylik ve disi

img

filiz_us

7 yıl 6 ay 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

BENDE EVDE BAKABİLECEĞİNİZ KÜÇÜK BİR KÖPEK VAR 05326356315

img

dostslm

7 yıl 6 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

dostslm yazdı :

merhaba kucuk ırk yavru bır can arıyorum sahıplendırmek ısteyen var Ise [email protected]. Mail gonderırsenız cok sevinirim

img

Aylin16

7 yıl 4 ay 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Aylin16 yazdı :

dostslm yazdı :

merhaba kucuk ırk yavru bır can arıyorum sahıplendırmek ısteyen var Ise [email protected]. Mail gonderırsenız cok sevinirim

img

Aylin16

7 yıl 4 ay 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ