Hepsievcil

Köpek Forumları > Köpek Sahibi Olmak İstiyorum

Mesaj Ekle

gönüllü köpek vermek isteyenler - 8.sayfa

Ben evde besleyeceğim köpek arıyorum....çok iyi bakacağımdan emin olabilirsiniz...eğer köpeğiniz yavru köpekleriniz varsa lütfen cevap yazın...telefonumu orada vereceğim

img

giselece

17 yıl 4 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Ben maltese yavru sahiplendirmek istiyorum 

giselece yazdı :
Ben evde besleyeceğim köpek arıyorum....çok iyi bakacağımdan emin olabilirsiniz...eğer köpeğiniz yavru köpekleriniz varsa lütfen cevap yazın...telefonumu orada vereceğim

img

Gmzeatmn

7 yıl 1 ay 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Benim köpeğim var Esra hanım küçük pekiness 3 aylık il değiştiriceğimden dolayı vermek istiyorum ilgilenirseniz bana bir yazarsınız

giselece yazdı :

img

HilalKara

6 yıl 5 ay 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Benim köpeğim var Esra hanım küçük pekiness 3 aylık il değiştiriceğimden dolayı vermek istiyorum ilgilenirseniz bana bir yazarsınız

giselece yazdı :

img

HilalKara

6 yıl 5 ay 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba Hilal hnm kopeginizi sahiplenmek isterim Antalya da yasiyorum. Gorusme olumlu olursa gelip alabilirim

img

figenv

6 yıl 5 ay 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

05458868607 numaram burdan ulasabilirsiniz

img

figenv

ÖZEL MESAJ

Evde bakabilecegim kucuk bir irk istiyorum. Yardimci olursaniz sevinirim. 5458868607

img

figenv

ÖZEL MESAJ

Merhaba 3 aylık husky yavrusu var almak ister misiniz

img

Paranoya43

6 yıl 2 ay 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba 3 aylık husky yavrusu var almak ister misiniz

img

Paranoya43

ÖZEL MESAJ

Merhaba 3 aylık yavru husky köpeğim var 800tlye aldım makul bir ücrete vereceğim görüşmek isterseniz yardımcı olurum

img

Paranoya43

ÖZEL MESAJ

Merhaba Hilal hanım, ben sahiplenmek isterim. 05343854155 den bana ulaşabilirsiniz. 

HilalKara yazdı :

giselece yazdı :

img

selinays

6 yıl 2 ay 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ