Hepsievcil

Köpek Forumları > Köpek Sağlıgı ve Bakımı

Mesaj Ekle

nie ısırıo bu köpek yaaaa!!! :`( - 2.sayfa

slm arkadaşlar uzun zamandır golden istiyorduk ama şimdi çoooook sevdiğimiz labradorumuz var kapkara çok tatlı bişi. şuan 2buçuk ayına yaklaşıo ama büyüdükçe daha fazla ısırmaya başladı napcaz bilmioz netten bulduğum çözümler onu daha çok hırçınlaştırıyor sırf o kitap cümleleri yüzünden birde son günlerde havlaması başladı. umarım tecrübeli biri bu yazıyı okuyup bize yardımcı olur cevaplarınızı 4 gözle bekliyoruz şmdiden teşekkürler

img

yagmur_ilke

17 yıl 6 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

slm millet bakın köpekler yavruluk döneminden takiii yaş atlayana kadar hırçın vahşi hattaa kudurmuş gibii davranabilir bu gayet doğaldır panik yapmanın anlamı yok etrafı ve hayatı tanımaya başladıkça hırçınlığı merakı yavaş yavaş yok olacaktır insanlar köpekler için oyuncaklardan vede diyer maddelerden daha cazip ve çekici oyun arkadaşıdır bu yüzden oyuncak pek fayda etmez bir müddet oynar ve birdaha yüzüne bakmaz ama bizimle oynamaya doyamazlar eyer yavru bir köpek sahibiyle oynarken ısırıyor fakat sahibi yüzünü yaklaştırınca yalıyorsa korkacak bir durum yok saygılar :)

img

affedilmeyen

17 yıl 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

meraba ben bir eğitmen olarak size bilgi vermek isterim, başta şunu söylemek isterim, köpeğinizle olması gerekenden çok oynamayım ve 5. ayından sonra biraz daha ciddileşin ve köpeğinize yavaş yavaş eweti hayırı öğretin, ve şuanki ısırmalar elinizi aziyla tutmak istemesi tamamen oyun ve ilgi beklemesidir merak edilecek bir şey yok, daha net bilgi için arayabilirsiniz. 0535 261 25 84

arkadaşlar benimde kedim var bende aynı sorunla karşılaşıyorum 4,5 aylık dişleri kaşınıo ama birsürü oyuncağı var ama o beni tercih edio canımda acıyor buna bi çözüm var mı

img

seker_seker

16 yıl 10 ay 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

mrab. şeker, tabi kesinlikle onunda çözümü var kedinizin yaşadığı ortam, sahibinin ilgisi, kedinin karakteri vs. vs. bunlarının hepsini bilmem gerek ve size ozaman net bilgi verebilirimok ararsanız yardımcı olabilirim..... 0535 261 25 84