Hepsievcil

Köpek Forumları > Köpek Sağlıgı ve Bakımı

Mesaj Ekle

KÖPEK ALCAM AMA HANGİ CİNS LÜTFEN !!YARDIM!!

FAZLA BÜYÜMEYEN KÜÇÜK ŞİRİN AKTİF NEŞELİ ÇOCUKLARLA İYİ ANLAŞAN BİR KÖPEKCİK İSTİYOM LÜTFEN YARDIM EDİN..

çocukları seven cana yakın bi köpek istiosan sana önerim boxer al ama onlar normal boyutlarda büyüyo.

img

korpengo

17 yıl 1 ay 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bende bu özelliklerde bir köpek arıyordum...daha önce büyük ırklardan irlanda seteri besledim.av köpeği olduğu için enerji harcama ihtiyacı inanılmaz seviyedeydi.2 yaşına gelene kadar canımıza okudu :D daha sonra çocuklandık ve daha sakin bir ırk almaya karar verdik.veterinerim pug tavsiye etti. söylediğine göre evde bir köpek olduğunu bile unutuyormuşsunuz. o derece sorunsuz oluyormuşlar. Ama ben ingiliz bulldog aldım.2,5 yaşında canavar kıvamında bir oğlumuz var.ama köpeğimiiz inanılmaz toleranslı.Köpek yavru olmasına rağmen günün çoğunu uyuyarak geçiriyor(ki şu an 9 aylık oldu).Biraz gürültülü uyuyor ama.Bence tek sorun çenesinin biraz güçlü oluşu.Oyun oynatırken bazen hedefi şaşırıp diş atıyor.Biraz can yakabiliyor.

img

sebinem

17 yıl 1 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba.arkadaşım beklentilerini hangi cinsin karşıladıgını belirlemek içi david TAYLOR`in KÖPEK BAKIMI kitabı var.İntenette`de satılıyor.Gittigidiyor .com-kitapyurdu.com.Türleri tanır seçimini ona göre yaparsın.Köpekle ilğili her konuda yararlana bileceğin bir kaynak.Selamlar.

img

sinaneryagci

18 yıl 4 ay 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

teşekkür bilgilerinize..sinaneryagcı arkadaşımın dediği gibi kitaplardan yaralanılır herhal ..:):)

westhigland white terrier al. sana asık oluyor senin için canını bile verebilir. cok akıllı.cok guzel.

img

filda

17 yıl 1 ay 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Ben de aynı sorunu yasıyordum ve cok ıyı arastırma yaptım hayatımın 13 14 yılnı beraber ve bakmakla sorunlu oldugum bı canlı ıcın ev ortamında hangısının uygun olacagı ıcın cok bılgı topladım ve sonunda aldım. su ana kadar bı sorun yok daha 2.5 aylık olmasına ramen tuvalet eyıtımını 1 gunde aldı cok zekı ve akıllı tek sorun bıraz hareketlı olması ama kucuk bı azarla yerınden kalkmıcak kadarda zeki bence parayı sorun etmiceksen evine JACK RUSELL al derım kardesım.. by M@M!T®©..

fransız bulldog`u umursamaz ama ufak olur. Sana söyleyeceğim diğer bi köpek ise Daschund..Hani böyle uzun köpekler oluo ya...Tamamiyle çok şirin ve sadıklar.

img

shadow433

18 yıl 10 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

selam, kesinlikle cocker öneriyorum benim şu anda beslediğim 9 aylık dşi bir cockerim var daha öncesindede yine dişi bir cockerim vardı o öldü ne yazıkkı evde bakmak için kesinlikle ideal bir kopek biraz fazla hareketli sadece cocuklarla degıl tum ınsanlarla ıyı anlasan ıyı huylu sevecen bır kopek cınsı bıraz tuy problemı oluyor tuylerı uzun oldugu ıcın ama duzenlı asılama ve beslenme ıle o sorunda buyuk olcude ortadan kalkıyor bu sıtede resımlerı var kızımın bakmak ıstersenız :)

img

pelush

17 yıl 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba, bende çok uzun zamandır köpek almayı düşünüyordum,öğrenciyim,yurtdışında okuyorum o yüzden türkiyeye de gidip gelirken uçakta çok falza sorun çıkarmicak bi cins istedim ve en sonunda hem küçük kalan hemde inanılmaz şirin bir Pinscher yavrusu buldum.Doberman soyundan geliyorlar ama boyut bakımından alakası yok :) çok tatlı ve herşeyi çok çabuk öğreniyorlar. Şu an 5 aylık olmak üzere..yalnız tuvaletinde hala biraz sorun yaşıyoruz ama eminim ki sen de böle bişey istersin.. Not: bence chiauaua düşünme :P

img

gyzm

17 yıl 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ