Hepsievcil

Köpek Forumları > Köpek Sağlıgı ve Bakımı

Mesaj Ekle

KÖPEK ALCAM AMA HANGİ CİNS LÜTFEN !!YARDIM!! - 2.sayfa

FAZLA BÜYÜMEYEN KÜÇÜK ŞİRİN AKTİF NEŞELİ ÇOCUKLARLA İYİ ANLAŞAN BİR KÖPEKCİK İSTİYOM LÜTFEN YARDIM EDİN..

merhaba, bende 20 günlük jack russel var.apartman dairesinde beslemek çok kolay. ilgilenenler olabilir.

img

geoist

17 yıl 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

cevaplar için teşekkür

bence pekingese besle... fazla küçük çocuklarla anlaşamazlar ama çok sadık ve korumacılardır sahiplerine tek kötü tarafı tüy,düzenli olarak taramalısın ya da tıraşlarsın hem apartman hem de kucak köpeğidir

img

tudo_24

17 yıl 3 ay 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Beagle ;). Saygılar,

img

_tees_

17 yıl 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Bence golden al ama o da büyüyor

img

gokcan_sila

18 yıl 4 ay 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bence kesinlikle american cocker al.şen, etraflarına neşe saçan, oyuncu, sevimli, tatlı, duygulu ve sahiplerinin isteklerine tam manasıyla cevap verici niteliktedirler.ben istiyorum ama almiyorlar halbuki butun sorumluluklarini almaya hazirim.hele yavrulari okadar guzelki al onu ye.hem kilosu 10-13 kg arasi fazla buyuk de degil.

img

deniz29

19 yıl 1 ay 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

herkes idealindeki veya beslediği ırkı yazacaktır,ben daha tarafsız bir ortamda seçim yapman gerektiğini düşünüyorum.her köpek,kendi ırkının güzel huylarına sahip olacak diye birşey yok,o yüzden düşündüğün gibi olmayabilir. benim önerim,en yakın hayvan barınağına gidip köpekleri incelemen.ordaki minyatür köpeklerin hemen hepsi evden gelmiştir zaten,insanlar çabuk sıkılır ve uğraşmayıp barınağa terk eder çünkü. **Avantajları:orda hoşuna giden bir köpeğin tavırlarını,insanlara ve hayvanlara karşı nasıl olduğunu,herşeyini öğrenebilirsin.çünkü çoğu bebeklik çağını atlatmış,kişiliği oturmaya başlamış/oturmuş köpekler.inan,bu çok önemli.çünkü köpekler huylarını saklayamaz,rol yapamazlar..yanıltmazlar yani.ve orda herşey gözünün önünde yaşanır.tellere yapışıp da kendilerini sevdirmeye çalıştıklarında için gidecektir,eminim. hem kaybedecek hiçbir şey yok,ücretsiz de. bence bir dene ;) bol şans

img

o_k_k

19 yıl 8 ay 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bu hayvan barınakları hakkında çok birşey bilmiyorum bilgilendirebilirseniz sevinirim, izmirde nerelerde mevcut bilen varsa cevaplayabilirseniz sevinirim. ben de köpek alma aşamasındayım herkes kendi gördüğü biriki olumlu olumsuz şeyi söylüyor ama onlara kalırsa kafamdaki bütün seçenekleri elediler, ne husky kaldı ne golden ne albrador ne de boxer...

img

ozanalkan86

17 yıl 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

terier hem cok akıllı hemde cok ınatcı zamanla alısırsan kopamazsın

pıt bull tavsiyem inanın yer kaplamayan vede hassas bir köpek öyle anlatıldığı gibi saldırı olayı falanda yok nu bir hastalık wos wos gibii saygılar :)

img

affedilmeyen

17 yıl 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ