Hepsievcil

Kuş Forumları > Muhabbet Kuşları

Mesaj Ekle

HANGİ CİNS DAHA FAZLA KONUŞUYOR? - 4.sayfa

SELAM, ARKADAŞLAR HANGİ CİNS KUŞ DAHA FAZLA KONUŞMAYA YATKIN BİR BİLGİNİZ VAR MI?HOLLANDA CİNSİ MUHABBETLER Mİ,JUMBOLAR MI?BENİM BİR KUŞUM VARDI KONUŞMADIĞI KELİME YOKTU.İNSAN GİBİ NE DUYDUYSA KONUŞUYORDU."ÇİŞİM GELDİ" DEN "KARNIM ACIKTI"''''YA KADAR NE SÖYLEDİYSEM HEMEN ÖĞRENİYORDU.AMA 1 AY ÖNCE KUŞUM KAÇTI.GİTTİM YENİ BİR MUHABBET DAHA ALDIM YAVRU.CİNSİ JUMBOYMUŞ.DİĞER YAVRULARA GÖRE BİRAZ DAHA İRİ OLURMUŞ JUMBOLAR.BU CİNSLERİN RENKLERİ DAHA CANLI OLUR,AYNI ZAMANDA DA KONUŞUR DEDİ ALDIĞIM KUŞÇU.AMA BAŞKA BİR KUŞÇUDA HOLLANDALAR KONUŞMAYA DAHA YATKIN OLUR,HEMDE JUMBOLAR FAZLA HAREKETLİ DEĞİLDİR DEDİ HOLLANDALARA GÖRE.ALDIĞIM YAVRU ŞİMDİ JUMBO,ÇOKTA AŞIRI HAREKETLİ BİR KUŞ,AMA KONUŞMA BAKIMINDAN TEREDDÜTTE KALDIM,HANGİ KUŞÇUNUN DEDİĞİ DOĞRU ANLAYAMDIM.BUNDAN ÖNCE KAÇAN KUŞUMUN CİNSİNİ DE BİLMİYORUM ONDAN BİR YORUM YAPAMADIM KONUŞMAYA HANGİ CİSLER DAHA YATKIN OLDUĞU KONUSUNDA.BİR BİLGİNİZ VAR MI BU KONUDA?

img

ekicis

19 yıl 8 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Arkadaslar benim muhabbet kusum yesil agirlikli renkte ve 1 aydir birlikteyiz saici yavru dedi ama ben emin olamiyoruk kafasibdaki cizlilerden 6 7 tanesi silinmis durumda kalan cizliler goz hizsinin tam ortasina geliyo yardimci olurmusunuz

img

HTA

8 yıl 8 ay 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Arkadaslar benim muhabbet kusum yesil agirlikli renkte ve 1 aydir birlikteyiz saici yavru dedi ama ben emin olamiyoruk kafasibdaki cizlilerden 6 7 tanesi silinmis durumda kalan cizliler goz hizsinin tam ortasina geliyo yardimci olurmusunuz

img

HTA

8 yıl 8 ay 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

sherif yazdı :
Sayın arkadaşım. Her zaman dediğim gibi konuşmayan muhabbet kuşu yoktur.Ancak yaş konusunda yanılan (diyeyim bari)satıcı vardır.Konuşmada ırk ve cins önemli değil yaşı önemlidir.Yuvadan yeni çıkmış bir yavru kuş mutlaka konuşacaktır.Selamlar.
Yerli muhabbet kuşu konuşurmu?

img

Muhabbetsever

8 yıl 29 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ