Hepsievcil

Sürüngen Forumları > Kaplumbağa

Mesaj Ekle

Su Kaplumbağaları suzuz ne kadar yaşar? - 2.sayfa

Beni Kaplumbağalarımın biri nasıl oldu bilmiyorum yuvasından kaçtı. Şu an onu arıyorum. Acaba suzuz ne kadar dayanabilir?

img

tahasan

16 yıl 8 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Firar eden tospiş bir daha denemiyor, emin olabilirsiniz yaşadım gördüm :))

img

tospissever

16 yıl 8 ay 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

köşelere bak küçük yerler fln umarım bulursun

Bir evcil haycan sitesinde okumustum ama adini unuttum simdi. Sitede verilen bilgiye gore susuz olarak 1 ay yasabilmekteymisler. Bu arada bu benim ilk mesajim ve herkese merhabalar :)

img

caghkan

16 yıl 7 ay 22 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bu sabah kayboldu saatlerce aradım yok sonra çıktım dışarı annemin ayaklarının dibindeymiş :)içerki odaya kadar yürümüş şuanda çok sağlıklı aynen devam ediyor :)

img

ethis

16 yıl 4 ay 29 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

arkadasim hic uzulme.ben 5 sene once besliyordum.kacti bir ay aradim sonunda umidi kestim bi yerde oldu kaldi ancak tasinirken cikar dedim.aramayi kestikten iki hafta sonra yani kaybolmasindan birbicik ay sonra.yaz geldi halilari topluyoduk,bi odanin halisinin altindan canli ve saglikli cikti.yanliz gozleri mantar olmustu.tedavi ettik gecti.

img

eli

16 yıl 4 ay 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba bisi sormak istiyorum; benim su kaplumbagam var surekli kucagimda uyumak istiyor suyuna koyunca uyaniyor ancak butn gece uyudugu icin susuz kalmasindan korkuyorum ne onerirsiniz?

img

talyaersin

10 yıl 8 ay 22 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Çok dayanır korkma :)

tahasan yazdı :
Beni Kaplumbağalarımın biri nasıl oldu bilmiyorum yuvasından kaçtı. Şu an onu arıyorum. Acaba suzuz ne kadar dayanabilir?

img

Mom

10 yıl 7 ay 30 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Tostosum 7 saattir kayıp ve bulamadım bakmadığım yer kalmadı yardımcı olun lütfen

img

Guest87582

9 yıl 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ben  kızıl yanaklı su kaplunbağası almak istiyorum 13 yaındayım okula gitek zorundayım evde yanlız olucak  sabah yemini versem eve dönnce versem olurmu bide ben su kapından dışarı çıkartıp sevmek istiyorum bişey olurmu ve en fazla 35cm büyüyormuş doğrumu.

img

haysev1

8 yıl 5 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

yaklaşık iki hafta belki daha fazla senin için üzüldüm umarım bulabilirsin

tahasan yazdı :

img

afacan06

8 yıl 4 ay 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ