Hepsievcil

Köpek Forumları > Ücretsiz Köpek Verenler

Mesaj Ekle

ucretsiz safkan alman kurdu yavrulari - 2.sayfa

ucretsiz safkan alman kurdu yavrulari sibirya takas yada rotwieler ile de olur..

img

myylife

17 yıl 4 ay 24 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

mrb arkadaşım köpeklerin birine sahiplenmek istiyorum msn : [email protected] cep:0506 226 99 04 maddi durumumum açısından bakabileceğimi ve özel mamayla besleyeceğimi söylebilirim

img

murat1981

16 yıl 7 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

dalga geçiyo bence

img

bosnak

16 yıl 9 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bosnak istersen senide özel mamalarla besleyebilirim dalga geçilecek biryer değil burası

img

murat1981

16 yıl 7 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

kardeş bende almak istiyorum eger verirsen sevinirim ben izmirden volkan eger sen başka yerdensen kargo parasını gene veririm istiyosan benim msn adresim bu ekle konuşalım [email protected]

img

volkanizmir123456

16 yıl 7 ay 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba mylife bende 1 tane erkek secereli alman kurdu var ve oğlum yaşlanmadan yavru almak istiyorum bana yardımcı olursan çok sevinirim [email protected]

img

renta306

16 yıl 6 ay 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bende 1 tane almak isterim 0539 205 62 12

img

skyangel

16 yıl 6 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhabalar, ben köpeklerden herhangi bir tanesine talibim, eğer vermeyi dilerseniz bana bi mail atmanız yeterli gelip alabilirim..şimdiden teşekü[email protected]

irtibata geçerseniz sevinirim [email protected]

img

djsummerdm

16 yıl 6 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

arkdslar yavrularim 10 gunlu oldular 2 erkek ve 2 dişi kaldi 1 erkek kendime ayricam eger sibirya bulamszam para dusunmuyourm hala ama sibirya bulmazsam takas edicek uygun ucrete satip husky alcam yada siz alin benimle takas yapalim ilgilenen kisiler ben ekliorum uygun gorudugm kisilere resmleride gonrderiorum ..

img

myylife

17 yıl 4 ay 24 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ucretsiz diyorsunuz daha hala elinizde safkan alman kurdlari varsa ben bir erkek ve bir disi alabilirim. olmaz ise 1 tane erkek verirseniz cok memnun olurum. kendi evimde bakacagim.irtibaa gecerseniz cok memnun olurum. [email protected]

img

bulmastif

16 yıl 6 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ