Hepsievcil

Köpek Forumları > Ücretsiz Köpek Verenler

Mesaj Ekle

ucretsiz safkan alman kurdu yavrulari - 3.sayfa

ucretsiz safkan alman kurdu yavrulari sibirya takas yada rotwieler ile de olur..

img

myylife

17 yıl 4 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

eğer uygun görürseniz bende almak isterim bahceli evim var iyi bakarım [email protected] bursa

img

aligursan

17 yıl 3 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

izmir güzel bahçede oturuyorum. bahçemiz çok geniş yeni taşındık kendime can dostu arıyorum yavrulardan birine talibim fotosunu atarsan sevinirim yardımların için teşekkürlr dişi erkek fark etmez

arkdslar yokmu husky yada baska cins elnde yavrusu olan

img

myylife

ÖZEL MESAJ

murat1981 gel ben seni en kral mamayla beslim sana kemik atan oldumu ben ilan sahibi dalga geçiyo diyorum varmı bi iletişim adresi ilan sahibinin resmen dalga geçiyo işte sen kendi kendine gelin güvey oluyon!!!!!!

img

bosnak

16 yıl 9 ay 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

MERHABALAR HAYAT ARKADAŞ......BEN SİZİN ALMAN KURTLARINIZDAN BİRİNE TALİBİM.....YERİM MÜSAİT EĞER BEN SİZDE UYGUN GÖRÜP VERİRSENİZ MİNNAT OLURUM KESA DAHA ÖNCE ELİMDE MEVCUTTUU..SAYGILARIMLA BANA ULAŞMAK İSTERSENİZ [email protected]

img

karahanuzun

16 yıl 6 ay 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

alman kurdu kaldıysa eğer ben de istiyorum, istanbul sarıyerde oturuyorum 2 haftadır köpeğimiz kayıp 5 yıldır bizimleydi artık ümidi kestik lütfen varsa yardımcı olun, [email protected] 0555 559 55 78

img

almnkurdu1

16 yıl 6 ay 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bosnak dostum gel msne ben sana gosteriyim dalga mi ggeciyorum.. luten bu sekilde ne yapmak istedigni anlayamaidm bursdai bi ciftlikle anlastim ve disilerinnnide izmire soz verdim yavrular 20 gunluk oldu..

img

myylife

ÖZEL MESAJ

slm kardeş bende sibirya yavrusu var alman kurdun düşük bel mi takas [email protected] veya 0542 593 00 77 nolu tlf ulaşabilirsin.www.petclinicvet.com

img

emsalsiz1089

16 yıl 9 ay 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

myylife yardımcı olurmusun sıbırya kurdu yavrusu filan yok ama senın kopeqınden almak isterım besleme konusunda bana guven [email protected]

img

specter_06

16 yıl 6 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

selamunaleyküm Mylife bende bir tane erkek istiyorum bahçeli evimde bakıcağım tabiki yavruyken ev ortamında büyüyecek bana ulaşmak isterseniz [email protected] şimdiden teşekkürler ii günler

img

varior

16 yıl 6 ay 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ