; ucretsiz safkan alman kurdu yavrulari - 3.Sayfa Ücretsiz Köpek Verenler 38885
Hepsievcil

Köpek Forumları > Ücretsiz Köpek Verenler

Mesaj Ekle
Köpeginizi eklemek içi tıklayınız >>
  • Linda
    Linda
  • Hektor
    Hektor
  • Charlie
    Charlie
  • Venüs
    Venüs
  • Paris
    Paris
  • Alex
    Alex
  • Yosun
    Yosun
  • Çakıl
    Çakıl
  • Tarçın
    Tarçın
  • Teo
    Teo
  • Pablo
    Pablo
  • Caky
    Caky
  • Puffy
    Puffy
  • Lucky
    Lucky
  • Theo
    Theo
  • Eros
    Eros
  • Bulut
    Bulut
  • Boss
    Boss
  • İsmi yok henüz
    İsmi yok h...
  • riko
    riko
  • riko
    riko
  • riko
    riko
  • Casper
    Casper
  • HERKÜL
    HERKÜL
  • Rıfkı
    Rıfkı
  • KAJU
    KAJU
  • Panko
    Panko
  • Aşkkkk
    Aşkkkk
  • Ales
    Ales
  • Liza
    Liza

ucretsiz safkan alman kurdu yavrulari - 3.sayfa

ucretsiz safkan alman kurdu yavrulari sibirya takas yada rotwieler ile de olur..

img

Süleyman Dirgin, (Kutahya)

13 yıl 8 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

murat1981 gel ben seni en kral mamayla beslim sana kemik atan oldumu ben ilan sahibi dalga geçiyo diyorum varmı bi iletişim adresi ilan sahibinin resmen dalga geçiyo işte sen kendi kendine gelin güvey oluyon!!!!!!

img

Ilhan Büyükbayrak, (Istanbul)

13 yıl 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

MERHABALAR HAYAT ARKADAŞ......BEN SİZİN ALMAN KURTLARINIZDAN BİRİNE TALİBİM.....YERİM MÜSAİT EĞER BEN SİZDE UYGUN GÖRÜP VERİRSENİZ MİNNAT OLURUM KESA DAHA ÖNCE ELİMDE MEVCUTTUU..SAYGILARIMLA BANA ULAŞMAK İSTERSENİZ karahanuzun@hotmail.com

img

Karahanuzun Uzun, (Istanbul)

12 yıl 9 ay 29 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

alman kurdu kaldıysa eğer ben de istiyorum, istanbul sarıyerde oturuyorum 2 haftadır köpeğimiz kayıp 5 yıldır bizimleydi artık ümidi kestik lütfen varsa yardımcı olun, enginkrmsr@hotmail.com 0555 559 55 78

img

Engin Karamısır, (Istanbul)

12 yıl 9 ay 29 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bosnak dostum gel msne ben sana gosteriyim dalga mi ggeciyorum.. luten bu sekilde ne yapmak istedigni anlayamaidm bursdai bi ciftlikle anlastim ve disilerinnnide izmire soz verdim yavrular 20 gunluk oldu..

img

Süleyman Dirgin, (Kutahya)

13 yıl 8 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

slm kardeş bende sibirya yavrusu var alman kurdun düşük bel mi takas yapabiliriz.petclinic.vet@hotmail.com veya 0542 593 00 77 nolu tlf ulaşabilirsin.www.petclinicvet.com

img

Abuzer Ipekçi, (Adıyaman)

13 yıl 1 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

myylife yardımcı olurmusun sıbırya kurdu yavrusu filan yok ama senın kopeqınden almak isterım besleme konusunda bana guven msn_ALPeR_EcE1905@hotmail.com

img

Alper Orhan, (Türkey)

12 yıl 9 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

selamunaleyküm Mylife bende bir tane erkek istiyorum bahçeli evimde bakıcağım tabiki yavruyken ev ortamında büyüyecek bana ulaşmak isterseniz timucin2807@hotmail.com şimdiden teşekkürler ii günler

img

Timuçin Paker, (Istanbul)

12 yıl 9 ay 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

iyi akşamlar arkadaşım.ben tekirdağ dan volkan.3 aydan beri alman kurdu yavruları arıyorum ama bulamadım.bana yardımcı olursan sevinirim.telefonum 0535 307 83 71. e mail:volkanortanca@hotmail.com e mail adresinden ulaşamıyabilirsin çünkü bilgisyarım yok.bazı akşamlar başka bilgisayarlardan msn giriyom.haberini bekliyorum.

img

Volkan Ortanca, (Tekirdağ)

12 yıl 9 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba bende yavrulardan erkek olanı ıle ılgılenıyorum Ankarada yaşıyorum ve ucretde anlaşırsak sorun yok demektır adresım cohiba93@hotmail.com fiyatını bıldırırsen sevınırıım

img

Mustafa Mustafa, (Ank)

12 yıl 10 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ

Erkek yawru alman kurdu war mi tawsanlidan satin almak istiyorum. 505 2 763 763

myylife yazdı :
ucretsiz safkan alman kurdu yavrulari sibirya takas yada rotwieler ile de olur..

img

Ahmet Güzil

3 yıl 4 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ