Hepsievcil

Kuş Forumları > Muhabbet Kuşları

Mesaj Ekle

kafese girmiyor :((( - 2.sayfa

arkadaşlar yine ben :D benim veletin derdi bir türlü bitmiyor... bildiğiniz üzere şuan 6 aylık 1 aylıkken aldık ama o günden bugüne kadar kesinlikle kendi girmiyor kafesine... kovalamak ta istemiyorum. en son çare olarak hava karardığında ışığı kapatıp yakalamak istiyorum ama ışığı kapatınca da hemen uçmaya başlıyor karanlıkta ve çarpıyor.. açlıktan ölse girmiyor kafese... aşık olduğu bir bebek var onu kafesinin içine koyuyorum yine içeri girmiyor dışardan doğru oynuyor onunla... sık sık bırakıyorum hanı uçurmasam diycem ki fazla uçurmadığımdan dolayı içeri girmiyor ama öyle de değil hergün dışarda... napmam lazım lütfen yardım... ben bu kuşu dışarı bırakacağım zaman nasıl gireceğini düşünmekten bıktım yaaa :)))

img

denizyildizi

16 yıl 10 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

şey 2 tane muhabbet kuşum varda sabah saldım ikisini dışarı ama akşam oldu hayla kafese girmediler : D dedim belki yemek falan bitmiştir doktum geri doldurdum suları belki kirlidir yeniden doldurdum olmadı hayır acıkır girerler dicemde resmen oruç tutargibiler hiç bi şekilde girmiyolar yardım edin lütfen

img

mustafa123321

3 yıl 8 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ