Hepsievcil

Kuş Forumları > Muhabbet Kuşları

Mesaj Ekle

değerli arkadaşlar sorularınızı bekliyorum - 10.sayfa

ben erkan yalovada üreticiyim 15 senedir bu işi profosyenel olarak yapıyorum her türlü soru ve sorunlarınıza çözüm bulmak için sizi bekliyorum

img

norwich

19 yıl 3 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

çağlar işaret parmağınla orta parmağının arasına kuşun kafası gelecek şekilde tutarsan kafasını oynatamayaca ğından elini ısıramaz.muhabbet tutma şekli odur..

img

norwich

ÖZEL MESAJ

norwich 2 çift muhabbetim var yer sıkıntım da var bunun için kuşçudan normal boyutta 2 adet iki kapısı olan kafes alsam ve bir kapılarına yuvalık taksam çiftleşebilirlermi ikisini ayrı yerlere koysam etkilenirlermi henüz yumurta alamadım lütfen cevaplarmısın

img

ikmal01

16 yıl 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ikmal 2 ayrı kafes alıp kafesleride kuşların birbirini görmeyecek şekilde koyarsan olur.

img

norwich

ÖZEL MESAJ

norwich teşekkür ederim ama kafesler ayrı odalarda kalırsa olur mu demek istedim

img

ikmal01

16 yıl 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

norwich abi benim 2 tane yawru kuşum var birisinin burnu mavilesmeye basladı birisi hala acık mor burnu acık mor olanı yawruyken aldım ve 6-7 aydır beslıyorum ve hıc yanımdan ayrılmıyo ama kulagımı fln cok ısırıyo ve tuylerını kabartıyo hastamı acaba

img

corumlu1907

16 yıl 1 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

çorumlu şu an kuşlarda tüy dönemi tüyde olabilir.yerlerde tüy varsa ordan anlarsın mavileşmesi erkek olduğuna işaret kolay gelsin

img

norwich

ÖZEL MESAJ

çok tesekkur ederım abi ewt dedıgın gıbı yerlerde tuy var

img

corumlu1907

16 yıl 1 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

çorumlu kardeşim ben tesekkür ederim yardımcı olabildiysem kolay gelsin..

img

norwich

ÖZEL MESAJ

Erkan bey ben iki gün önce kuşların yerini değiştirdim. Dişi kuşun altında 5 tane yumurta vardı. Kuşun yerini değştirdiğimden beri dişi kuş yuvaya hiç girmiyor. Ne yapmam lazım . yuvalığı çıkarayım mı?

img

mustilll

16 yıl 2 ay 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

kardeşim yuvalığı al ama kuşların yerini niye değiştirdin onu anlamadım.yer değişikliğinden kuş yumurtaya yatmıyorsa değiştir ama şunada dikkat et yer değişikliğinde kuşların tüyede girebilir.kolaygelsin

img

norwich

ÖZEL MESAJ