Hepsievcil

Kedi Forumları > Kedi Sağlıgı ve Bakımı

Mesaj Ekle

Kedi Bakıcısı arıyorsanız..

Müzisyenim.. bayanım..göztepede oturuyorum..çalışma saatlerim düzenli ve çok yoğun olmadığı için boş zamanlarımı değerlendirmek istiyorum.. aynı zamanda kedi ve köpek sahibiyim.. Yoğun olduğunuz dönemlerde, şehirdışına gittiğiniz süreçlerde ya da periyodik olarak kedinizle ilgilenilmesine ihtiyaç duyduğunuzda günlük ücret karşılığında size yardımcı olabilirim. Sevgiler..

img

vuslateri

16 yıl 1 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba, Ben bayram tatilinde kedime ucret karsiligi bakabilecek birisini ariyorum. Benimle baglantiya gecmenizi rica ediyorum. [email protected] Tesekkurler, Dilsad

img

dilsadk

15 yıl 7 ay 22 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhabalar, Ben de bir dahaki aya şehir dışına çıkacak yabancı bir tanıdığımın iki kedisi için bakıcı arıyorum. [email protected] adresinden kontağa geçebilirsen sevinirim. Tesekkurler, Suzan

img

susandupre

15 yıl 7 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba, 

27 ekim 1 kasım arası kedime bakacak birini arıyorum müsaitlik  durumunuz ve fiyat konusunda bilgi verebilirseniz sevinirim teşekkürler

vuslateri yazdı :
Müzisyenim.. bayanım..göztepede oturuyorum..çalışma saatlerim düzenli ve çok yoğun olmadığı için boş zamanlarımı değerlendirmek istiyorum.. aynı zamanda kedi ve köpek sahibiyim.. Yoğun olduğunuz dönemlerde, şehirdışına gittiğiniz süreçlerde ya da periyodik olarak kedinizle ilgilenilmesine ihtiyaç duyduğunuzda günlük ücret karşılığında size yardımcı olabilirim. Sevgiler..

img

iremeri

8 yıl 6 ay 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba bn kedımı gunluk bırakmak ıstıyorum sabah bırakıp aksam alabılıcegım bırını arıyorum 

vuslateri yazdı :

img

ecdkmn

6 yıl 11 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba Ankarada ikamet ediyorum. Doğayı, bitkileri, hayvanları ve çocukları çok seviyor ve ilgileniyorum. Okul öncesi öğretmeniyim ama çalışmıyorum. Yumuşak huylu sakin ve sabırlıyım. Sokak hayvanlarına elimden geldiği kadar bakmaya çalışıyorum. Dışarda beslediğim en az 12 kedim var. Çocukluğumdan beri birçok farklı canlı besledim ki sokakta bulduklarım da vardı, cins safkan olanlarda ( kedi, köpek, kuş, kaplumbağa, balık, tavşan, o zaman evimiz bahçeli olduğu için kümes hayvanları, hatta çok sevdiğim için bir oğlak bile almıştık) sokakta bulduğum her yavru veya yaralı hayvanı da alıp bakımlarını yaptım. Geçen yıl bulduğum 2 yavru kedim vardı şehir dışına çıkarken otobüs firmalarıyla çok sorun yaşadım, kimisi canlı hayvan almıyoruz dedi, kimisi de ilaçla uyutursam anca bagajda götürebileceğimi söylediler. Tatile giderken bakıcıya bırakmak zorunda kaldığım kedilerimi aldığımda birinin ayagının kırık olduğunu farkettim. Ben şuan çalışmıyorum. Yaşadığınız sıkıntıları bende yaşadım biliyorum. Sizi çok iyi anlıyorum. Candostlarınızı gözünüz kapalı emanet edebilecek birini arıyorsanız buradayım görüşelim. Kendi evimde bakabilirim tamamen özgürce dolaşabilirler. 🐾🐾🐾🐾🐾 [email protected] 🐾🐾🐈 Adresimden bana ulaşabilirsiniz :)

img

melek06

6 yıl 9 ay 24 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba Ankarada ikamet ediyorum. Doğayı, bitkileri, hayvanları ve çocukları çok seviyor ve ilgileniyorum. Okul öncesi öğretmeniyim ama çalışmıyorum. Yumuşak huylu sakin ve sabırlıyım. Sokak hayvanlarına elimden geldiği kadar bakmaya çalışıyorum. Dışarda beslediğim en az 12 kedim var. Çocukluğumdan beri birçok farklı canlı besledim ki sokakta bulduklarım da vardı, cins safkan olanlarda ( kedi, köpek, kuş, kaplumbağa, balık, tavşan, o zaman evimiz bahçeli olduğu için kümes hayvanları, hatta çok sevdiğim için bir oğlak bile almıştık) sokakta bulduğum her yavru veya yaralı hayvanı da alıp bakımlarını yaptım. Geçen yıl bulduğum 2 yavru kedim vardı şehir dışına çıkarken otobüs firmalarıyla çok sorun yaşadım, kimisi canlı hayvan almıyoruz dedi, kimisi de ilaçla uyutursam anca bagajda götürebileceğimi söylediler. Tatile giderken bakıcıya bırakmak zorunda kaldığım kedilerimi aldığımda birinin ayagının kırık olduğunu farkettim. Ben şuan çalışmıyorum. Yaşadığınız sıkıntıları bende yaşadım biliyorum. Sizi çok iyi anlıyorum. Candostlarınızı gözünüz kapalı emanet edebilecek birini arıyorsanız buradayım görüşelim. Kendi evimde bakabilirim tamamen özgürce dolaşabilirler. 🐾🐾🐾🐾🐾 [email protected] 🐾🐾🐈 Adresimden bana ulaşabilirsiniz :)

img

melek06

6 yıl 9 ay 24 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba bende müzisyenim önümüzdeki hafta eve gelip kedime bakarmısın.... 5534409225 ben tatilde olucam

vuslateri yazdı :

img

flutcu

5 yıl 8 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba. Antalya’da, tatilim süresince kedime bakacak birini arıyorum. Tekir kedim dişidir. Sessiz sakin ve çok sevimli bir kedidir.

img

Deepimpact

3 yıl 8 ay 22 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhabalar ailecek kedileri seviyoruz bu ilginizden nede evde ihitiyaci olanlara yardımcı olmuyoruz diye bir fikir geldi, siz iş gezilerinde,tatilde iken hayvan dostlarınıza severek ilgilenirim tabiki bir ücret karşılığında Ataşehir örnek mah . Civarına yakın kedilerinizi ,kuşlarınızi evimde konuk etmek isterim .iletişim için [email protected] iletişim kurabiliriz görüşmek üzere hoşçakalın

img

Burdan

3 yıl 2 ay 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ