Hepsievcil

Kedi Forumları > Kedi Sağlıgı ve Bakımı

Mesaj Ekle

Kedi Bakıcısı arıyorsanız.. - 2.sayfa

Müzisyenim.. bayanım..göztepede oturuyorum..çalışma saatlerim düzenli ve çok yoğun olmadığı için boş zamanlarımı değerlendirmek istiyorum.. aynı zamanda kedi ve köpek sahibiyim.. Yoğun olduğunuz dönemlerde, şehirdışına gittiğiniz süreçlerde ya da periyodik olarak kedinizle ilgilenilmesine ihtiyaç duyduğunuzda günlük ücret karşılığında size yardımcı olabilirim. Sevgiler..

img

vuslateri

16 yıl 1 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhabalar ben üniversite öğrencisiyim aynı zamanda açıköğretimde laborant ve veteriner sağlık bölümü okumaktayım her gün evde olduğum için aynı zamanda ailem ve ben hayvanları çok sevdiğimiz için seyahat gereği ve iş gereği kedi-köpeklerinizi bize emanet edebilirsiniz İstanbulda ikamet etmekteyiz mail ile iletişime geçebilirsiniz [email protected]

img

bestemerc

3 yıl 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba öğrenciyim Bağcılar'da oturuyorum boş günlermde kedi köpek bakımıyla ilgilenmek istiyorum benimde bir kedim var.. kısa günlük ve haftalık kedi ve yavru köpeklere bakmak isterim ilginiz için teşekkür ederim ...

img

Dilara_07

2 yıl 11 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Mrb İstanbul Esenlerdeyim evimde 1 kedimiz var hafta içi, hafta sonu fark etmez günlük, haftalık kendi evimde evcil hayvanlarınıza bakabilirim. Evcil hayvanlarınızı gezdirebilirim 1.katta oturuyorum, telli balkonum var dilerseniz vatsaptan msj atabilirsiniz 0531 586 65 02

img

GuldenComak

2 yıl 10 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba ben Samsun İlkadım ilçesi Bahçelievler Mah lise cad ikamet etmekteyim iş için şehir dışına cikiyorum o zamanlarda kedimi bırakacak onu sevecek yanında olacak ilgilenecek evime yakın hemen getirip goturebilecegim lise cad çiftlik gibi yakın yerlerde oturan bayan birisini arıyorum kendim de bayanım kedim erkeklerden korkuyor ilgilenen olursa [email protected] adresine mesaj atabilir tşk ederim

img

Pisi_Can

2 yıl 7 ay 22 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

İstanbul beyoğlunda ikamet ediyorum kedileri seviyorum evimde de 3 kedim var siz tatildeyken yada iş için biryerlere gitmeniz gerektiğinde kedilerinizle ilgilenebilirim kendi evinizde mamasını suyunu kumunu değiştirir onunla oyun oynar size resimlerini atarım Şişli,Beyoglu,sarıyer,Mecidiyeköy çevresi ve yakın bölgeler için geçerli iletisim [email protected] adresine mail atın

img

Kedilerisevenbiri

1 yıl 9 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

KEDİ BAKICISI Merhaba Ankara da yaşıyorum kendi kedim vardı 2,5 sene ona baktım küçüklüğümden itibaren hayvan sever birisi olduğum için sürekli hayvan sahiplendim bahçeli evimiz varken civciv,ördek,tavşan baktım onun dışında kuş,balık ve köpekte baktım kendime ait hayvanlardı artık bunu iş olarak yapmak istiyorum ve kedinize veya kuşunuza bakıcı arıyorsanız gmailden bana ulaşabilirsiniz Ankara içi kendi evimde severek,özenerek,ilgilenerek çok güzel bakarım. İletişim: [email protected]

img

mkhs

1 yıl 4 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ