Hepsievcil

Kuş Forumları > Kanatlı Kümes Hayvanları

Mesaj Ekle

DÖLLÜ JUMBO JAPON BILDIRCIN YUMURTASI

ARKADAŞLAR BU ARA DÖLLÜ YUMURTA VERİMİM EN YÜKSEK SEVİYELERE ULAŞTI,DAHA ÖNCEDEN 50 YKR VE 1 YTL DEN VERDİĞİM DÖLLÜ JUMBO JAPON BILDIRCIN YUMURTALARINI KISA BİR SÜRELİĞİNE 25 YKR DEN VERİCEM İSTEYEN ARKADAŞLAR BANA BURDAN YADA CEPTEN 543 307 12 60 ULAŞABİLİR.TÜRKİYENİN HER YERİNE ÖZEL AMBALAJ İLE KIRILMADAN KARGO İLE GÖNDEREBİLİRİM.MALUM HEPİMİZ HOBİ AMAÇLI YAPIYORUZ BU YÜZDENDE ADET ŞARTI FALAN YOK. DAHA ÖNCEDEN BENDEN YUMURTA ALAN ARKAŞLARIN TELEFONLARI BENDE KAYITLI ONLARDA İSTERLERSE BENİ ARASINLAR ONLARADA ÜCRETSİZ OLARAK GÖNDERİCEM.. 543 307 12 60

img

because80

16 yıl 1 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ARKADAŞIM YUMURTA ALIMI İÇİN CEPTEN Mİ GÖRÜŞELİM.

img

recepözkan

15 yıl 9 ay 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

evet arkadaşım tel den ulaşabilirsiniz.

img

because80

ÖZEL MESAJ

ABİ YUMURTALARI ALDIM SAĞOLASIN.

img

recepözkan

ÖZEL MESAJ

abicim telin bazen kapalı oluyor da ulaşamıyorum. bana kalifornia ve bob white bıldırcın yumurtası lazım bulabilirmisin.

img

recepözkan

ÖZEL MESAJ

sayın hocam bıldırcın yumurtası almak istiyorum sana telefon ile ulaşamadım başka nasıl ulaşabilirim.saygılar.

arkadaşlar telefonum başka işle uğraştığımdan dolayı zaman zaman kapalı olabiliyor.

img

because80

ÖZEL MESAJ

Hint tavugu altına koysak bıldırcın yumurtası olurmu acaba.

img

ekaradeniz

17 yıl 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Arkadaşım hint tavuklarının altına koysak bıldırcın yumurtasını çıkarırmı acaba eğer olursa bir miktar almak isterim.

img

ekaradeniz

17 yıl 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

onu denediler,4 tavuğa 40 kadar koydular 15 i kırılmış,geriye kalan 35 ten 31 i çıkmış... ama en güvenlisi kuluçka makinası...

img

because80

ÖZEL MESAJ