Hepsievcil

Kuş Forumları > Kanatlı Kümes Hayvanları

Mesaj Ekle

DÖLLÜ JUMBO JAPON BILDIRCIN YUMURTASI - 2.sayfa

ARKADAŞLAR BU ARA DÖLLÜ YUMURTA VERİMİM EN YÜKSEK SEVİYELERE ULAŞTI,DAHA ÖNCEDEN 50 YKR VE 1 YTL DEN VERDİĞİM DÖLLÜ JUMBO JAPON BILDIRCIN YUMURTALARINI KISA BİR SÜRELİĞİNE 25 YKR DEN VERİCEM İSTEYEN ARKADAŞLAR BANA BURDAN YADA CEPTEN 543 307 12 60 ULAŞABİLİR.TÜRKİYENİN HER YERİNE ÖZEL AMBALAJ İLE KIRILMADAN KARGO İLE GÖNDEREBİLİRİM.MALUM HEPİMİZ HOBİ AMAÇLI YAPIYORUZ BU YÜZDENDE ADET ŞARTI FALAN YOK. DAHA ÖNCEDEN BENDEN YUMURTA ALAN ARKAŞLARIN TELEFONLARI BENDE KAYITLI ONLARDA İSTERLERSE BENİ ARASINLAR ONLARADA ÜCRETSİZ OLARAK GÖNDERİCEM.. 543 307 12 60

img

because80

16 yıl 1 ay 29 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Jumbo veya kaliforniya bıldırcını deniliyor bunlar bir birinden farklımı yerli bıldırcınlarda aynı değilmi aralarındaki fark ne acaba. Şimdilik kuluçka makinam yok ancak tavuk altına koyabilirim.Bana 20 yumurta gönderebilirmisiniz bir denemek isterim çıkartıcakmı bakalım.

img

ekaradeniz

17 yıl 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba, Bana (Kocaeli)gönderdiğin yumurtalar kuluçkadan çıktı yumurtalardan arzu ettiğim yada beklediğim sonuçu alamadım.Sanırım dölsüz yumurtalarla karıştırmışsın çıkım oranı çok düşük kaldı. Bilgin olsun.Saygılarımla...

img

selcukalper

16 yıl 2 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ARKADAŞLAR TAVUK ALTINA BILDIRCIN YUMURTASI KOYMAYI TAVSİYE ETMİYORUM.BEN DENEDİM YUMURTALARIN YARIYA YAKINI EZİLDİ.ÇIKANLARIDA TAVUK İBİKLEYİP ÖLDÜRDÜ.KÜÇÜK CİN TAVUKLARINDA EZİLMEYEBİLİR ONU DENEYİN.

img

duygusal

18 yıl 7 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bu ilan hala daha güncel mi?

img

erkan_bayram

15 yıl 10 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba arkadaşım bana döllü bıldırcın yumurtası lazım 100-100 iki seferde 200 bıldırcın yumurtası almak istiyorum üç dört gün arayla gönderebilirmisin yer istanbul bilgi verirsen sevinirim

EVET ARKADAŞLAR İLANIM HALEN GÜNCELDİR.BANA TEL DEN ULAŞIRSANIZ DAHADA İYİ OLUR. SELÇUKALPER KARDEŞ SENDE BANA ULAŞIRSAN SANA TEKRAR YUMURTA GÖNDEREBİLİRİM...

img

because80

ÖZEL MESAJ

SELÇUKALPER ARKADAŞIM BEN SANA YUMURTA GÖNDERDİĞİMİ HATIRLAMIYORUM.BAŞKA BİR İSİMDE GÖNDERMİŞ OLABİLİRMİYİM. AYNI ZAMANDA YİNE BU SİTEDE SENDE DÖLLÜ YUMURTA SATIŞI YAPIYORUM DİYE İLAN VERMİŞSİN.EĞER BAŞKA BİR İSİMLE GÖNDERMİŞSEK ARARSAN TEKRAR YUMURTA GÖNDEREBİLİRİM ..SAYGILAR..

img

because80

ÖZEL MESAJ

abicim ben bi 50 tane yumurta istiyorum bide kaliforniya bobiwhite bıldırcın yumurtası varmı ? 50 yumurta fiyatı ????

img

qmertp

14 yıl 9 ay 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ben izmir bucadan ali kardeşim bana da 20 adet jumbo yumurtası gönderirmisin elinde mevcut varmı haber beklerim

img

aliturkyilmaz

15 yıl 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

arkadaşlar ilanım çok eski bir ilandır,ben artık jumbo bıldırcın bakmıyorum,yumurta bıldırcınına döndüm,ismimde ali değil,beni arayanlara bursa da ali isminde bir arkadaşım var ona yönlendiriyorum. hepinize saygılar...

img

because80

ÖZEL MESAJ