Hepsievcil

Kuş Forumları > Güvercinler

Mesaj Ekle

ARKADaŞALAR YARDIM

yeni güvercin besliyecem sizce ne çeşit kuşlar beslemeliyim sizce

img

kuscu95

16 yıl 9 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Aman bulaşma kardeş. Hiç başlama benden abi tavsiyesi..

img

bekuya

18 yıl 7 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

olsun ben beslicem bana yardım edrmisini?

img

kuscu95

ÖZEL MESAJ

bende bulaşma derim bi alan pişman bi alamayan =) ama illa alıcam dersen çevrendekilere bak çünkü il il popüler kuşlar değişir izmir bursada en iyi kuş posta bango gibi düz kuşlarken düzcede dahil olmak üzere çoğu yerde taklacı bakılır etrafındakiler ne bakıyorsa onlara sor derim ben yoksa burda herkes kendi beslediği kuşu övecektir

img

efe81

16 yıl 6 ay 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Ucuz kuşlar al ilk etapta alıştırırken zorluk çekebilirsin.besliyeceğin yerin önemide var tabiki kaç katlı bina?etrafı açıkmı çevreyi kolaylıkla görebiliyormusun?yada bahçedemi besleyeceksin?uçurmalık besleyeceksen renkli ve ucuz kuşlar al.damızlık besleyeceksende bilen birisiyle al piyasa çok ii diil çok kazık yersin saygılar...

img

mc_kanca

17 yıl 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

yerdemı yoksa catı damı kumes dusunuyorrsun kardesım ona karar ver bastan

img

eray_79

16 yıl 1 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

[email protected] eklersen yardımcı olurum eger bol zamanın varsa mardin besle eger yoksa posta besle güvercin beslemenin en üst seviyesi postadır.. diğerleribana zevkli gelmiyor cünkü.. bende ikisindende var ama postalarımı yarıştırmıyorum... ekle görüeşlim

BEN HEM ÇATI HEMDE BAHÇEDE BESLİYEBİLİRİM.BİNA DÖRT 3 KATLI ETRAF YARI AÇIK.SİZCE NERDE BESLEMELİYİM.BEN ÇATIDA BESLEMEYİ DÜŞÜNÜYORUM.BANA ÖRNEK KÜMES RESİM ATARMISINIZ BU SAYFAYA.BEN İSTANBULDAYIM.BİZİM BURDA ENUCUZ YA MEZAT TA VAR YADA EMİNÖNÜNDE BEN MEZATTAN ALICAM.BİRDE BANA KUŞCULUKLA İLGİLİ BİLGİLER VERİR MİSİNİZ.NASIL KÜMESE ALIŞTIRILIR.NASIL ÇİFTLEŞTİRİL VE BÖYLE GEREKLİ BİLGİLER VERİR SENİZ İYİ OLUR BİRDE ÖRNEK KÜMES ÖLÇÜLERİ FALAN SİZCE KUŞLULUKLA İLGİLİ OLMASSA OLMAZ MI DESEM KISACA HERŞEYİ.ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDRİM........

img

kuscu95

ÖZEL MESAJ

KUŞLARI UÇURCAM AMA 5 METRE İLERDE BİR ARKADAŞIM VARE SİZCE KARIŞIKLILIK OLUR MU. AMA ONLARSADACE CUMARTESİ UÇURUYO. CEVAPLARINIZI BEKLİYORUM.. ŞİMDİDEN TEŞEKKKÜRLER....

img

kuscu95

ÖZEL MESAJ

illaki o senin yada sen onun kuşunu çekersin ama arkadaşınla anlaşırsanız bi sorun olmaz bende kümesime arkadaşların kuşları girdiğinde iade ediyorum benim kuşumuda onlar verir bide bence mezattan alma tanıdığın kişilerden al çünkü o tür yerlerde satılan kuşlara güven olmaz

img

efe81

16 yıl 6 ay 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ