Hepsievcil

Kuş Forumları > Sakalar, bülbüller ve ispinozlar

Mesaj Ekle

hint bülbülü çiftleşmesi - 2.sayfa

arkadaşlar hint bülbülleri ne zamn çiftleşir ve kaç yumurta verir çiftleşmelrini hızlandırmak için özel yemleri varmı?

img

poyraz_94

15 yıl 7 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bıraz sabırlı olman gerekır beklıyceksın cok guzel yavrular alacagına ınanıyorum ıyı sezonlar

img

KURTDOVUSU

12 yıl 1 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

slm arkadaşlar bi çift hint bülbülüm var ve en az 20 yavru aldım onlar hakkında herseyi biliyorum fakat bu siteye pek giremem bi daha denk geldi girdim [email protected] bu mail adrsine yazın birebir anlatayım.

img

padisah_40

11 yıl 11 ay 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

abiler bende 1 çift hint bülbülü aldım ama yuvay ben kendi ellerimle pamuk koydum olurmu ve ayda kaç kere doğururlar

padisah_40 yazdı :

slm arkadaşlar bi çift hint bülbülüm var ve en az 20 yavru aldım onlar hakkında herseyi biliyorum fakat bu siteye pek giremem bi daha denk geldi girdim [email protected] bu mail adrsine yazın birebir anlatayım.

img

serha

10 yıl 9 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ya benim 1 cift hint bulbulum var ama 2 side yuvaya girip oturuyorlar neden olabiliyr ??

serha yazdı :

abiler bende 1 çift hint bülbülü aldım ama yuvay ben kendi ellerimle pamuk koydum olurmu ve ayda kaç kere doğururlar

padisah_40 yazdı :

img

zeko3344

10 yıl 7 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

acba bnm 1 cift hint bulbulerm var ama yuvaya girip yatıyorlar neden 

serha yazdı :

padisah_40 yazdı :

img

zeko3344

10 yıl 7 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

poyraz_94 yazdı :
çok tşekkr ederm cem061. dediğin gibi bülbüllerim yumurtladı ama 2.yumurtasını yedi bende acaba yeremi düştü die yuvayı kontrol etmek istedm fakat çok aşırı korktular bgnde 3. yumurtasını yuvaya deilde yemliğe yapmış. acaba yuvaya bidaha grmezmi onu nasıl yuvaya alıştırabilirm?
Kesinlikle yuvayı elleme yoksa kuşlar yuvadan uzak dururlar ve yuvanin içinin karanlık olduğuna dikkat et yuvalik duvara yaslanmali ve kafesin için ot ip gibi şeyler bırak ama temiz olsun yoksa kuşlar ölür

img

Guest70241

7 yıl 10 ay 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

çok tşekkr ederm cem061. dediğin gibi bülbüllerim yumurtladı ama 2.yumurtasını yedi bende acaba yeremi düştü die yuvayı kontrol etmek istedm fakat çok aşırı korktular bgnde 3. yumurtasını yuvaya deilde yemliğe yapmış. acaba yuvaya bidaha grmezmi onu nasıl yuvaya alıştırabilirm? Kesinlikle yuvayı elleme yoksa kuşlar yuvadan uzak dururlar ve yuvanin içinin karanlık olduğuna dikkat et yuvalik duvara yaslanmali ve kafesin için ot ip gibi şeyler bırak ama temiz olsun yoksa kuşlar ölür

img

Guest70241

7 yıl 10 ay 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Korka bebdede var 1. Yavrularını ölürse korkma o yqvrular öldüre öldüre anlar

img

dutlu34

7 yıl 6 ay 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Korka bebdede var 1. Yavrularını ölürse korkma o yqvrular öldüre öldüre anlar

img

dutlu34