Forum Mesajları

Kuş Forumları > Sakalar, bülbüller ve ispinozlar

Mesaj Ekle

hint bülbülü çiftleşmesi - 2.sayfa

arkadaşlar hint bülbülleri ne zamn çiftleşir ve kaç yumurta verir çiftleşmelrini hızlandırmak için özel yemleri varmı?

poyraz_94 yazdı :
çok tşekkr ederm cem061. dediğin gibi bülbüllerim yumurtladı ama 2.yumurtasını yedi bende acaba yeremi düştü die yuvayı kontrol etmek istedm fakat çok aşırı korktular bgnde 3. yumurtasını yuvaya deilde yemliğe yapmış. acaba yuvaya bidaha grmezmi onu nasıl yuvaya alıştırabilirm?
Kesinlikle yuvayı elleme yoksa kuşlar yuvadan uzak dururlar ve yuvanin içinin karanlık olduğuna dikkat et yuvalik duvara yaslanmali ve kafesin için ot ip gibi şeyler bırak ama temiz olsun yoksa kuşlar ölür

Guest70241 / 6/21/16 11:33:27 AM

çok tşekkr ederm cem061. dediğin gibi bülbüllerim yumurtladı ama 2.yumurtasını yedi bende acaba yeremi düştü die yuvayı kontrol etmek istedm fakat çok aşırı korktular bgnde 3. yumurtasını yuvaya deilde yemliğe yapmış. acaba yuvaya bidaha grmezmi onu nasıl yuvaya alıştırabilirm? Kesinlikle yuvayı elleme yoksa kuşlar yuvadan uzak dururlar ve yuvanin içinin karanlık olduğuna dikkat et yuvalik duvara yaslanmali ve kafesin için ot ip gibi şeyler bırak ama temiz olsun yoksa kuşlar ölür

Guest70241 / 6/21/16 11:34:36 AM

slm arkadaşlar bi çift hint bülbülüm var ve en az 20 yavru aldım onlar hakkında herseyi biliyorum fakat bu siteye pek giremem bi daha denk geldi girdim ilyas-40@hotmail.com bu mail adrsine yazın birebir anlatayım.

padisah_40 / 5/14/12 11:35:50 PM

ya benim 1 cift hint bulbulum var ama 2 side yuvaya girip oturuyorlar neden olabiliyr ??

serha yazdı :

abiler bende 1 çift hint bülbülü aldım ama yuvay ben kendi ellerimle pamuk koydum olurmu ve ayda kaç kere doğururlar

padisah_40 yazdı :

slm arkadaşlar bi çift hint bülbülüm var ve en az 20 yavru aldım onlar hakkında herseyi biliyorum fakat bu siteye pek giremem bi daha denk geldi girdim ilyas-40@hotmail.com bu mail adrsine yazın birebir anlatayım.

zeko3344 / 9/3/13 9:15:28 PM

acba bnm 1 cift hint bulbulerm var ama yuvaya girip yatıyorlar neden 

serha yazdı :

abiler bende 1 çift hint bülbülü aldım ama yuvay ben kendi ellerimle pamuk koydum olurmu ve ayda kaç kere doğururlar

padisah_40 yazdı :

zeko3344 / 9/3/13 9:16:30 PM

ya enden kmse beni bilgilendirmior?

poyraz_94 / 10/4/08 8:30:01 PM

mrb poyraz hint bülbülleri çok çabuk yumurta yapan hayvanlardır. kuşlarının ikiside erkek veya ikiside dişi olabilir bence sebebi bu ayrıca hasırdan yuvalık koymayı unutma

ykmz / 10/10/08 11:24:36 AM

<p><strong>Arkadaşım</strong> <a href="http://www.finch-tr.com/forum/">http://www.finch-tr.com/forum/</a>&nbsp;<strong>linkine tıkla ve &uuml;ye ol. Hint b&uuml;lb&uuml;llerinin resimlerini ekle ve sana gelen cevaplara g&ouml;re hareket et.</strong></p> <p><strong>Siteye &uuml;ye olmadan &ouml;nce kuş beslemek hakkında 3 tane ipucu vereyim sana.</strong></p> <p><strong><font color="#ff0000">1- Sabır</font></strong></p> <p><strong><font color="#ff0000">2- Sabır</font></strong></p> <p><strong><font color="#ff0000">3- Sabır</font></strong></p> <p><strong>Bu 3 ipucunu yerine getirirsen inan istediğinden fazla yavru alırsın. Yok getirmezde herşeyde acele edersen, &ccedil;ıkan yavrularıda &ouml;ld&uuml;r&uuml;rs&uuml;n</strong></p> <p><strong></strong></p> <p><strong>Saygılar,</strong></p>

kuscuali / 10/10/08 1:47:28 PM

arkadşlar tşk ederm ama ben size cnsiyetini sormadım ben sizden bilgi almak işstedm hepsi bu

poyraz_94 / 10/11/08 10:42:10 AM