Hepsievcil

Kuş Forumları > Kanatlı Kümes Hayvanları

Mesaj Ekle

BEDAVA KULUÇKA MAKİNASI - 5.sayfa

SEVGİLİ ARKADAŞLAR KULUÇKA MAKİNALARINA HİÇ BOŞUNA PARA HARCAMAYIN.LÜTFEN BİR BUZ DOLABI TAMİRCİSİNE GİDİN.BUZ DOLABINDAN KULUÇKA MAKİNASI YAPMAK İSTEDİĞİNİZİ SÖYLEYİN.ONLARIN HEPSİ BİLİYOR ZATEN.BOY BOY HURDA DOLAPLARDAN KENDİNİZE UYGUN OLANI SEÇİN 5 LİRA 10 LİRA EN FAZLA 15 OLSUN HADİ.DOLAPÇI ARKADAŞLAR İÇİNE TERMOSTAD,RESİSTANS,FAN VE HEMDE DİJİTAL TERMOMETRE TAKIYORLAR.ORTALAMA 500 YUMURTA ÇIKIMLI HEMDE HEMDE DİJİTAL KULUÇKA MAKİNANIZ OLSUN HEMDE SADECE EN FAZLA 100 LİRAYA. HEPİNİZE SAYGILAR.

img

because80

16 yıl 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba siz heralde anlıyorsunuz bu işlerden bişey sora bilirmiyim.... benim de bir makinam var ama yumurtaları nasıl çevireceğim? yumurtalar dik duruyor lütfen anlatırmısınız.....

arifdemircan yazdı :

catlak05 yazdı :
hertürlü yumurtayı cıkartmakta bu tür makinalar bizde var buzdolabından dahi değil kontraplaktan yapılma

img

ahmedi

11 yıl 10 ay 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

resimleri varmı? bende yapmaya çalışıyorum. eğer işimi görecekse almayı düşünürüm

obscure_06 yazdı :
El yapımı kuluçka makinesi isteyen olursa tam otomatik 2 saatte 1 45 derece acıyla dönme özelliği dijital termostat vsvs herşeyi var 175.00tl ye ankara içine verebilriim

img

inspector04

11 yıl 10 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

because80 yazdı :sayın arkadaşım bu kuluçka makineyi yapabilmek için bana yardımcı olurmusunuz.inan çok lazım merak işte.selamlar
SEVGİLİ ARKADAŞLAR KULUÇKA MAKİNALARINA HİÇ BOŞUNA PARA HARCAMAYIN.LÜTFEN BİR BUZ DOLABI TAMİRCİSİNE GİDİN.BUZ DOLABINDAN KULUÇKA MAKİNASI YAPMAK İSTEDİĞİNİZİ SÖYLEYİN.ONLARIN HEPSİ BİLİYOR ZATEN.BOY BOY HURDA DOLAPLARDAN KENDİNİZE UYGUN OLANI SEÇİN 5 LİRA 10 LİRA EN FAZLA 15 OLSUN HADİ.DOLAPÇI ARKADAŞLAR İÇİNE TERMOSTAD,RESİSTANS,FAN VE HEMDE DİJİTAL TERMOMETRE TAKIYORLAR.ORTALAMA 500 YUMURTA ÇIKIMLI HEMDE HEMDE DİJİTAL KULUÇKA MAKİNANIZ OLSUN HEMDE SADECE EN FAZLA 100 LİRAYA. HEPİNİZE SAYGILAR.

img

aahmet

11 yıl 3 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

slm beni arayın 0530 540 63 77 ben almak istiyorum

obscure_06 yazdı :
El yapımı kuluçka makinesi isteyen olursa tam otomatik 2 saatte 1 45 derece acıyla dönme özelliği dijital termostat vsvs herşeyi var 175.00tl ye ankara içine verebilriim

img

hakan2012

11 yıl 2 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

benim kendi yaptığım 350 yumurtalık buz dolabından makinem var tavuk,ördek,keklik,kaz civcivi cıkardım randıman %90 oranında her şeyi otomatik saatte bir 45 derece dönteriyor ısı kontrol paneli vesaire parçaları bir numaradır rafları özel yaptırdım ve her türlü yumurtaya uyumlu civciv işini ticari olarak yapma başladığım için 2000 yumurtalık bir makine yapmayı düşünüyorum alanşimdiden hayrını görsün gelep yeriden görebilirsiniz fiyatı 900 TL DİR.FİYATI KESİNLİKLE PAHALI DEĞIL ÇÜNKÜ ÖRDEKLE TEK ÇIKIMDA KENDİNİ AMORTİ EDİYOR.İstiyen olursa yüz yumurtalak makinamda var tek sezon kullandım.onun fiyatı 300 tl kemdim 700 tl ye aldım daha garantili yerim adıyaman samsat isteyene gönderilir isteyene yenisi yapılır.gms 05448606299 sahibinden com da 127284265 numaralı ilanımda n baka bilirsiniz

suphi06 yazdı :

slm yardımcı olurmusun hazır makinlarla aynı işi görürmü bende yapabilirmiyim.şimdiden tşekkürler

karakus yazdı :
ben yaptım on numara oldu.şimdi daha büyüğünü kola dolabından yapıcam.içide gözükür daha göze hoş gelir.

img

ercanebubekirali

10 yıl 8 ay 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

sadece otomatik raf panel ,nem cihazı ,fan vb fiyatı 500tlgeçiyor işçilik hariç tabi iyi olmasını istiyorsan dandik bir şey dediğin gibi belki olur   benim kendi yaptığım 350 yumurtalık buz dolabından makinem var tavuk,ördek,keklik,kaz civcivi cıkardım randıman %90 oranında her şeyi otomatik saatte bir 45 derece dönteriyor ısı kontrol paneli vesaire parçaları bir numaradır rafları özel yaptırdım ve her türlü yumurtaya uyumlu civciv işini ticari olarak yapma başladığım için 2000 yumurtalık bir makine yapmayı düşünüyorum alanşimdiden hayrını görsün gelep yeriden görebilirsiniz fiyatı 900 TL DİR.FİYATI KESİNLİKLE PAHALI DEĞIL ÇÜNKÜ ÖRDEKLE TEK ÇIKIMDA KENDİNİ AMORTİ EDİYOR.İstiyen olursa yüz yumurtalak makinamda var tek sezon kullandım.onun fiyatı 300 tl kemdim 700 tl ye aldım daha garantili yerim adıyaman samsat isteyene gönderilir isteyene yenisi yapılır.gms 05448606299 sahibinden com da 127284265 numaralı ilanımda n baka bilirsiniz

hakan2012 yazdı :

slm beni arayın 0530 540 63 77 ben almak istiyorum

obscure_06 yazdı :

img

ercanebubekirali

10 yıl 8 ay 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

selamun aleyküm  ben ömer ipek ankara itfaiyesinde çalışıyorum. kuluçka makinası lazım beni bi ararsan sevinirim 05319619192

obscure_06 yazdı :

img

Guest57925

9 yıl 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bahtiyar02 yazdı :
merhaba because80 malzemeyi yazmışsın çok güzel birde yapımını açıklaya bilirsen çok daha iyi olacağı kanısındayım saygıl
Bahtiyar kardes bana tlf numarane versene yada beni caldir ben arayayım 05378257448 saygilar

img

zehram

8 yıl 11 ay 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Slm ben omer bende ddlaptan yap make is it yorum ama nasil yapami bilmiyorum lutfen bana biriniz anla tan bi arkadas yardim ci olsun 05434660166

img

cambaz66

8 yıl 4 ay 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Hocam bu makinelerden varsa almak isterim

catlak05 yazdı :
hertürlü yumurtayı cıkartmakta bu tür makinalar bizde var buzdolabından dahi değil kontraplaktan yapılma

img

keceli

7 yıl 6 ay 16 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ