Hepsievcil

Kuş Forumları > Kanatlı Kümes Hayvanları

Mesaj Ekle

BEDAVA KULUÇKA MAKİNASI - 6.sayfa

SEVGİLİ ARKADAŞLAR KULUÇKA MAKİNALARINA HİÇ BOŞUNA PARA HARCAMAYIN.LÜTFEN BİR BUZ DOLABI TAMİRCİSİNE GİDİN.BUZ DOLABINDAN KULUÇKA MAKİNASI YAPMAK İSTEDİĞİNİZİ SÖYLEYİN.ONLARIN HEPSİ BİLİYOR ZATEN.BOY BOY HURDA DOLAPLARDAN KENDİNİZE UYGUN OLANI SEÇİN 5 LİRA 10 LİRA EN FAZLA 15 OLSUN HADİ.DOLAPÇI ARKADAŞLAR İÇİNE TERMOSTAD,RESİSTANS,FAN VE HEMDE DİJİTAL TERMOMETRE TAKIYORLAR.ORTALAMA 500 YUMURTA ÇIKIMLI HEMDE HEMDE DİJİTAL KULUÇKA MAKİNANIZ OLSUN HEMDE SADECE EN FAZLA 100 LİRAYA. HEPİNİZE SAYGILAR.

img

because80

16 yıl 1 ay 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Sen heralde besleme yapmiyosun arkadasim bu hayvanlar uretim oldugu icin kuluckaya yatmazlar sadece yumurtlarlar o yuzden kulucka makinasi sart kardesim

img

Kuscuuu

7 yıl 2 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ

ben.iskenderundayim gonderirisennotobusle.felan sevinirim numaramda 05366496002 beklerin parasinida veririm

img

Mcasus

7 yıl 1 ay 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Because80 bilginiz için teşekkür ederim ana kuluçka makinasının resmini atabilirmisiniz 

because80 yazdı :
seninkide hoş bir fikir tüm evcil sevenler benimde kardeşimdir.ama bende dolaptan yapma 5 tane kuluçka var. ve aylık bu beş dolaotan 2000(ikibin)civciv alıyorum hemde senelerdir.:)

img

Ilkerkb60

6 yıl 11 ay 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

BEN DAHA YENI BAŞLADIM  TAVUK  VB ..  KANATLI HAYVAN BESLEMEYE ...MAKİNE YAPMAYA  KARA VERDIM BECEREMEDIM  DAHA DOGRUSU YAPTIM AMA  10 YUMURTADADAN 4  TANE ALDIM (BECAUSE)  ARKADASIN DEDIGI MANTIKLI  BENCEDE  İSTER  PARA  KAZANMAK İÇİN YAPIN  İSTER BESLEMEYE EN UCUZU O BENCEDE ....   BR KULUÇKA   MAK..  NERDEN  BAKSAN 400 500  LIRA  HIC  GEREGI YOK  ARKADASA  KATILIYORUM 

img

cato50

6 yıl 10 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Uygun fiyatlı ve sağlam Kuluçka makinesi almak istiyorsanız https://hedefkulucka.com ' a mutlaka bakın  derim benyes

img

Filbahari

6 yıl 3 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ