Hepsievcil

Sürüngen Forumları > Kaplumbağa

Mesaj Ekle

O bir çizgi film karakteri-BRUSSSSS

:) arkadaşlarla çizgi film yapmak için çalışmalar yapıyoruz va bruss benim kapluşum da bu filmin bi karakteri olucak.çünkü ben ona çok gülüyorum:)başkalarıda gülsün istiyorum.

img

arzuunal81

18 yıl 10 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

damam ama flaş mlaş işine girme hayvanın gözü bozulur

img

şansli

18 yıl 10 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

çok güzel fikir, çizgi film bittiğinde buradan bize haber verirsen çok sevinirim... merak ettim

img

goofy

18 yıl 10 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

TAMAM GOFY HABER VERİRİM UZUN SÜRECEK SANIRIM BİRAZ PATRON LAZ O YÜZDEN:))

img

arzuunal81

ÖZEL MESAJ

çok iyi, o zaman daha çok merak etmeye başladım, çok zekice ve hoş bir şey olacağı kesin :)

img

goofy

18 yıl 10 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba, çizgi film çalışmalarımız sürüyor.kapluşunuza çok güldüğünüz anlar varsa onları yazar mısınız?bize konu lazım kapluşunuzun adını da yazın ki konuk oyuncu olarak adını yazalım:))

img

arzuunal81

ÖZEL MESAJ

:) Film he Anlatayım; Bizim melek normal olarak kayanın üstüne arasıra çıkıyo uyukluyo.Şöyle bi 4-5 dk sonra pörtü geliyo(erkek olan)meleğin yanına gelip ellerini onun kabuğuna yaslıyo.Melekte doğal olarak uyanıyo bakıyo ona.Bizimkisi de onu suya ittiriyo.Bunlar başlıyomu birbirlerini suya ittirmeye.ellerini birbirlerinin üstüne koyuyorlar arka ayaklarını cama yaslayıp ittiriyorlar aynı güreş gibi:)) eğer birisi düşerse öbürüde arkadan atlıyor.suyun içinde o köşe senin bu köşe benim kovalıyorlar birbirlerini.

img

by_falcon

19 yıl 4 ay 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

her hareketleri komik geliyor ama yem peşinde bütün akvaryumu turlattırıp sonra kayaya çıkartıp geriye çektiğinizde sırtüstü suya düşüp bir nevi takla atmaları eğlenceli oluyor. bir de eskiden rahatça ısıtıcının altından geçen bir tanesinin aylar geçip büyüdükten sonra da aynı şeyi yapmaya çalışıp ısıtıcı altında debelenmesi de izlenebiliyor. dediğim gibi en eğlenceli dakikalar yem uzattığınızda heyecanla çırpınmaları birbirlerinin üstlerine çıkmaya çalışmaları, yarışmaları, kapışmaları... ya buların yere koyulduğunda debelene debelene koşuşturmaları da çok güzel! onları izlemeyi seviyorum:)

img

gunseli

18 yıl 10 ay 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

biraz gerçekten uzak olacaksa kaplumbağan büyüyünce ninja olacağım diyebilir;) ya da pizza görünce kusmasını, pizzadan nefret etmesini sağlayarak ninja kaplumbağaları ti ye alabilirsin:D uçmaya çalışan kaplumbağalarla ilgili öyküler vardır mesela birinde kaplumbağa inatla uçmaya çalışır ama başaramaz kesinlikle. seninkinde de kahramanımız uzun uzun uçmaya çalışıp filmin sonunda herkesin alay etmesi, ama sonunda bi uçağa binmesi ve hayalinin gerçek olması gibi şeyler ayarlayabilirsin. ya da olayı komediye dönüştürüp kapluşun uçmaya çalışırken yaptığı salak figürlerden bi dans uydurur ve ünlü olur filan:P bir fıkrada kaplumbağanın biri ağaca çıkıp çıkıp aşağı atlamaktadır inatla. sonunda dalın ucundaki kuş yuvasındaki civciv dayanamaz ve annesine şöyle der: "anne onu camiden bulduğunu söylesen artık iyi olur sanırım" yani her bölümü farklı olacak bir çizgifilm ise konu toplamak kolay olur tek bi çizgifilmse de bağlarsın bunları (diyelim ki bunu öğrenen kaplumbağa kuş yuvasından ayrılır ve ailesini bulmaya gider, hayata küskündür ve uçma hevesi de o günlerden kalmadır falan fistan) çeşitli fıkraları eski hikayeleri diğer çizgifilmleri filan araştırabilirsin sana kaynak olur bol bol. bende de senaryo çok ama işime dönmeliyim şimdi:) kolay gelsin

img

gunseli

18 yıl 10 ay 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Zaten seçenekler fazla olunca seçmekte zor oluyo :)bakalım nasıl olacak Başlık:Bir Kaplumbağa Hikayesi olsun :))

img

by_falcon

19 yıl 4 ay 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ