Hepsievcil

Kedi Forumları > Kedi Sahibi Olmak İstiyorum

Mesaj Ekle

Yavru pofudukkkk kedii arıyorum

yAvru chinchilla yada ona benzer pofuduk ev arkadaşı arıyorum onu çok sevip öpüp koklıyycammm lütfeeennn (L)

1. Chinchilla olmasa, 2. pofuduk (uzun tüylü) olmasa, 3. altı aylık, yetişkine yakın boyda olsa olur mu?! Derdim çok büyük, beni ve Alpino`yu çok mutlu edersiniz. Alpino erkek, kısa tüylü. Çok akıllı. İletişimi güçlü (konuşuyor!). Ve kucak düşkünü. İki patisini göğsünüze koyup, gözlerinizin içine bakarak mırıldar. Alışmakta hiç zorlanmayacağından eminim. Olabilirse lütfen [email protected]`a yazın, foto yollayayım. Turgay.

img

alpino

15 yıl 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Selamlar, Sırtı kül grisi, karnı, patileri bembeyaz, patilerinin altı pespembe, tüyleri atılmış pamuk gibi ve upuzun. Çok şirin, paçadan tırmanıp kucağa yerleşmeye bayılıyor. Daha bir aylık, yavaş yavaş kuru mamaya başladı, şimdiden tuvaletini kuma yapıyor. Ama annesinden ayrılması için bir 20 güne daha ihtiyacı var. Gördüğüm en tatlı kızlardan. Kendi gibi kartpostal olabilecek kadar tatlı üç kardeşi daha var. İstanbul`daysanız ve ona çok iyi bakabileceğinize bizi ikna ederseniz [email protected]`a mesaj atın lütfen.

img

carson

18 yıl 1 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

fotosunu yollayabilirseniz çok iyi olur bakmak isterim sakıncası yoksa belkiiiiii çok ısınırım

ufakkk ,bebekkkkkkk benimle arkadaş olacak bi kedi istiyorum lütfenn ! çok yalnızım yalnız yaşıorum ve abla kardeş abi gibi bi lüksüm yok

mail adresinizi verirseniz, o yavrunun ve diğer kardeşlerinin fotosunu yollayabilirim. Resimleri buraya yapıştıramadım.

img

carson

18 yıl 1 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Sevgili Ponyo,hangi şehirdesiniz?Size ulaşabileceğimiz tel yada mail adresi yazarsanız,yardımcı olmak isterim.

img

sila_ank

17 yıl 5 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

istanbulda yaşıorum ve mail adresim [email protected] / [email protected] güzel haberlerinizi bekliyorum

img

ponyoo

15 yıl 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

özlem hanım size mail attım fakat görmemiş olma ihtimaliniz çok yüksek yada benim sabırsız bi insan olma ihtimalim daha yüksek olabilir :D gerçi size burdan ulaşmaya çalışmak çok saçma ama yinede deniyorum,kediciği yarın alabilirmiyim acaba ?

img

ponyoo

15 yıl 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

1,5 aylık iran kedisi . evde 3 kardeşler bi de anne bu yüzden ayrılmak zorundayım. ilgilenirseniz arayın 554 728 39 44

img

ilksel

15 yıl 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ