Hepsievcil

Kedi Forumları > Kedi Sahibi Olmak İstiyorum

Mesaj Ekle

yavru kedi arıyorumm

tercihim ankara ve iran kedisinden yana olsada sevimli hiçbir yavruya hayır demem kaç aylık olduğu farketmez bakabilirim....

img

vtrnrfatma

14 yıl 9 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Artık verebilmekten umudu kesip sokağa salma düşüncesine kendimi alıştırmaya çalıştığım 9 aylık erkek yavru tekirimi öneriyorum size, ay adedinin önemli olmadığını söylemenizden cesaretle. Kardeşi de var, ama o bir şekilde sokakta idare edebilir gibi: atılgan, cesur, hareketli. Ama önerdiğim diğeri, Alpino, öyle değil. Tam anlamıyla bir ödlek!: ani hareketten, sesten, çıkardığımda bahçedeki başka kedi kokularından.. Ya insandan? Tam tersi. İnsan bağımlısı, bakışma bağımlısı, geveze mertebesinde konuşkan (ama `konuşma` diyorum; anlamsız yaygaralar, miyavlamalar değil), kucak bağımlısı, akıllı, `diyalog`lu bir kedi. Eve biri geldiğinde diğerleri gibi ürkse de - öyle, çünkü evime çok az gelen oluyor ve alışkın değiller - ilk ortaya çıkan, misafir kucağında durabilen de o. Sokaklar hiç ona göre değil, biliyorum. Sırt açık gri tekir desenli, karın beyaz, kısa tüylü (ve hiç dökülmüyor). İlgilenirseniz tel: 536- 437 21 46, e-mail: [email protected]. Yazarsanız hemen foto gönderirim. Kısa sürede alışacaktır eminim: annesinden tecrübem var o konuda. İstanbul`dayım, ama her yere ulaştırabilirim; sokağa kalmasın yeter ki o.

img

alpino

15 yıl 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

hmmm...dediğim gibi kaç aylık oldu önemli değil benim için tek sorun şuan kendi ewime geçmeden alamıyorum...eğer uyarsa sizede düşünebilirm..önemli olan parayla almak değil...sokakta bakıma muhtaç bukadar kedi varken...

img

vtrnrfatma

ÖZEL MESAJ

Merhaba Fatma Hanım,bizde Ank dayız,2gün önce bulduğum bi yavru kedicik var,bembeyaz,tek kulağı ve kuyruğu siyah sadece.Ancak sol gözü çok kötü durumdaydı,kliniğe götürdüm,dün de ameliyatla gözü alındı,artık tek gözle sokaklarda yaşama şansı çok zor,böyle bir miniğe yuvanızı açar mısınız?Onun ikinci gözü olmak ister misiniz? bana 532 576 20 70 den ulaşabilirsiniz.

img

sila_ank

17 yıl 5 ay 22 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Tamam ama, evinize geçmenizin süresi nedir yaklaşık? Şu anki durumum gereği bu önemli benim için. (Kayseri`de olduğunuzu öğrenmiş bulunuyorum; getirebilirim).

img

alpino

15 yıl 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bayramdan hemen sonra kendi ewimde olacağım...sıla hanım sizin kedinizide alabilirim,alpino sizin kedinizide yani herikisini birlikde alabilirim...yavru kedi sorunum yok çok küçüklerine bile baktım tedavisinide yapabilirim ama dediğim gibi kendi ewime geçmeliyim...

img

vtrnrfatma

ÖZEL MESAJ

Fatma Hanım,kedicik şu an klinikte ve 10 gün daha kalacak ,dikişleri alınıncaya kadar,siz bayramdan sonra diyorsunuz nerdeyse 1,5 ay var.Kediciği nerde bekleteyim,benim evimde 6 kedim var zaten,alacağınız kesin mi?Size ulaşabileceğimiz bir tel yada mail varmı?

img

sila_ank

17 yıl 5 ay 22 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

sizde haklısınız...bu kediyi istememin sebebi rahatsız olması sadece arkadaşımında benimde en zayıf noktamız bakıma muhtaç kediler...dediğim gibi bayramdan önce alamıyorum annem rahatsız katlanamıyor onuda düşünmeliyim.kısmet artık hepimizin tek dileği gerçek bi yuva bulması.erken almak isteyen olursa değerlendirin nekadar erken okdar iyi...zorda kalırsanız ben seve seve alırım bu kediyi

img

vtrnrfatma

ÖZEL MESAJ

sahiplendim.....

img

vtrnrfatma

ÖZEL MESAJ

Hanımefendi, harikasınız. Tamam alacağım diyorsunuz, ama ancak bayram sonrası diyorsunuz, ve bir hafta sonra bir kediyi sahiplendiğinizi yazıyorsunuz (bu da bi şey tabi, sahiplenip hiç bildirmeyenler de var). İnsanlar özgür, istediğinizi yapabilirsiniz; bu ara gördüğünüz bir kediye de içiniz ısındıysa alabilirsiniz. İyi de bana söylediğiniz bekleme sebebi (eve taşınma) güme gidiyor o zaman. Karşıyı bağla bir uydurma nedenle, alternatifi elde tut, sonra işine geldiği gibi davran. Burada iki şey var: 1. Tipik Türk davranışı durumları, 2. İnsanlar internette karşılarında BİRİ olduğunu, ve ona da, karşı karşıyalarmış gibi (hoş bizde o da çalışmaz ya) asgari bir dürüstlük, saygı, vs çerçevesinde davranmaları gereğini gözetmiyorlar. Yeni kedinizle mutluluklar dilerim.

img

alpino

15 yıl 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ