Hepsievcil

Diğer Evcil Forumları > Tarantula Bakımı

Mesaj Ekle

Şok fiyata satılık tarantula - 2.sayfa

Bir arkadaşımın tarantulası yavruladı (kozadan çıktı). Çok miktarda elimde yavru mevcut. 4. kabuğa geçmiş durumdalar. Cinsi ,, Grommostola Rosea`nın Kırmızı varyantıdır..Çok sakin bir türdür. Şuan yavru olduğu için 2 cm civarında. Büyüdüğünde elinize de alabilceğiniz kadar uysaldır. İlgili bilgileri internetten bulabilirsiniz , Grammostola Roesa Red. FIYAT İSE ŞOK DENEBİLCEK DÜZEYDE. SADECE 15 TL. ELİMDE BU KADAR FAZLA OLMASAYDI 35`TEN AŞAĞI VERMEZDİM. ,

img

fanyata

18 yıl 1 ay 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Hala elinde tarantulalardan varmı varsa bana mess. atarmisin ltf. [email protected]

img

redrocket

14 yıl 8 ay 16 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

redrocket`a 2 tane g.rosea artı hediye yemler sağ salim yollanmış ve kendisi tarafından teslim alınmıştır. Elimde bir miktar daha rosea var. Acele etsin almak isteyenler :)

img

fanyata

ÖZEL MESAJ

fanyata gcr. cok tskr ederim cok mutluyum(ama bitanesi biraz cadi ona gore:D

img

redrocket

ÖZEL MESAJ

img

redrocket

ÖZEL MESAJ

bu tarantulalar yaklasik ne kdr buyuk olacak baktim ama 5-6 biras kucuk deilmii:?

img

redrocket

ÖZEL MESAJ

Hayır küçük değil tabii ki çünkü 5-6 cm dediğin , gövde boyu . Buna bacakları dahil değil. Bacaklarla birlikte 10cm`yi buluyor . Ama ölçüm olarak sadece gövde yani karpeys+abdomen ölçülür. Bacaklar dahil edilmez bu ölçüme. Hangi siteden baktın bilmiyorum ama yanlış anlamışsın. :)

img

fanyata

ÖZEL MESAJ

elimde bir miktar daha var. almak isteyen mail atsın.

img

fanyata

ÖZEL MESAJ

Az kaldı hadi son rosealar ...

img

fanyata

ÖZEL MESAJ

kac tane kaldi bana suanki (kabuk)durumlariyla ilgili bilgi verebilirmisin her sei yaptim ama umarim ist. den donduumde kabuk atlamis olurlar:S

img

tariavi

14 yıl 8 ay 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Çoğunluk 3.kabukta ve 4`e geçmek üzereler. bir kaç tane de 4e geçmiş olan var. :) Ama sattıklarımın yarısından fazlası 4e geçmiş, sahiplerinden aldığım bilgiye dayanarak söylüyorum. :) sen de aldın mı benden rosea? ben seni hatırlamıyorum.izmirden sadece redrocket`a sattım :S

img

fanyata

ÖZEL MESAJ