Hepsievcil

Diğer Evcil Forumları > Tarantula Bakımı

Mesaj Ekle

Şok fiyata satılık tarantula - 4.sayfa

Bir arkadaşımın tarantulası yavruladı (kozadan çıktı). Çok miktarda elimde yavru mevcut. 4. kabuğa geçmiş durumdalar. Cinsi ,, Grommostola Rosea`nın Kırmızı varyantıdır..Çok sakin bir türdür. Şuan yavru olduğu için 2 cm civarında. Büyüdüğünde elinize de alabilceğiniz kadar uysaldır. İlgili bilgileri internetten bulabilirsiniz , Grammostola Roesa Red. FIYAT İSE ŞOK DENEBİLCEK DÜZEYDE. SADECE 15 TL. ELİMDE BU KADAR FAZLA OLMASAYDI 35`TEN AŞAĞI VERMEZDİM. ,

img

fanyata

18 yıl 1 ay 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Son 4 rosea kaldı.

img

fanyata

ÖZEL MESAJ

Güncel

img

fanyata

ÖZEL MESAJ

merhaba yeriniz nerde nasıl temin edebiliriz.

img

yildirimer

19 yıl 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

kargoyla yolluyorum herkes o şekilde sağ salim alıyor

img

fanyata

ÖZEL MESAJ

Fiyat 25 tl , son 3 tane kaldı

img

fanyata

ÖZEL MESAJ

SON 1 TANE KALDI , FİYAT 30 (OTUZ) TL

img

fanyata

ÖZEL MESAJ

merhabaa... elinde halaa varsa beni eklermisin konusalım ;) [email protected]

img

maru

14 yıl 6 ay 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

kardeş sende hala wardır tarantula ankaradayım ekle görüşelim [email protected]

img

gkn_ky

13 yıl 6 ay 22 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

[email protected]

fanyata yazdı :
Bir arkadaşımın tarantulası yavruladı (kozadan çıktı). Çok miktarda elimde yavru mevcut. 4. kabuğa geçmiş durumdalar. Cinsi ,, Grommostola Rosea`nın Kırmızı varyantıdır..Çok sakin bir türdür. Şuan yavru olduğu için 2 cm civarında. Büyüdüğünde elinize de alabilceğiniz kadar uysaldır. İlgili bilgileri internetten bulabilirsiniz , Grammostola Roesa Red. FIYAT İSE ŞOK DENEBİLCEK DÜZEYDE. SADECE 15 TL. ELİMDE BU KADAR FAZLA OLMASAYDI 35`TEN AŞAĞI VERMEZDİM. ,

img

Paradox666

11 yıl 11 ay 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Kardeş elinde kaldıysa ulaşırmısın ciddi alıcıyım. [email protected]

fanyata yazdı :

img

master532

11 yıl 9 ay 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ