Hepsievcil

Kuş Forumları > Papağanlar

Mesaj Ekle

Süper evcil ve Geveze Jako

Merhabalar, Ailemizin maskotu olan Abbası malesef yeni bebeğimizi kıskanması nedeni ile satmak zorunda kaldık. Abbas çok zeki bir kuş. Telefon çalınca Alo, TIK TIK TIK diye bi yere vurunca Kimo der.Hapşurup çok yaşa der. Öksürür.Filimlerdeki kötü adamlar gibi Haaah Haaa haa haaaa haaaa diye kahkaha atar. Babacım Bay bay derken kanatlarını sallar. Sayamadığım kadar çok kelime konuşuyor. Çeşitli cümleler ve şarkılar söyleyebiliyor. Değişik değişik ıskılar çalabiliyor. Hatta ıslıkla BABA filminin müziğini bile çalabiliyor. Yeni insanlara(çocuklar Hariç) en fazla 1 saatte alışıyor. İlginin hep kendinde olmasını istediğinden çocukları sevmiyor. Elinize rahatlıkla gelir. Kanatları kesik olduğundan uçamıyor ama Tavuk gibi gezerek kafesinden iner. Bacağınıza tırmanır. Tırmanamazsa beni alder gibi ayağınızın yanında ayağınıuzatıp bekler. Her türlü şeyi yer.Çok sağlıklıdır. Gördüğünüzde tüylerinin parlaklığından anlayabilirsiniz.Korktuğu zaman korktunmu kork ma der. Şehitler ölmez diye slogan atar.Söyletmek istediğiniz şeyi iki gün boyunca ara sıra tekrar edin. Hemen kapı verir. bazen 1-2 saat sonra bile duyabilirsiniz.Henüz 4-5 yaş civarı. Gözleri yeni yeni sarıya dönmeye başladı.Söylediği şeylerden yanlızcabazıları;Başak Yawruuum deyip ıskık çalar.(laf atar) sonrada Maşallah,Maşallah derAşkım,Canım,Bitanem, Seni çok seviyorumYağız kardeş hoşgeldin hoşgeldinBabacım nasılsın?Gökhan BabaBanaanneTabi ara sıra sinirlenirsede bildiği iki kötü söz var.Şe***siz ve Eşşek seni der.Hanım ortada yokken Hani Başak nerde? der Cici Başak,Güzel Başak, Çok çok çok tatlısın Çilli bom bom bom, oynama Şıkıdım Şıkıdımı kafası ile ritim tutarak söyler.İnanın aklınıza gelecek her şeyi söylüyebilir.Alan arkadaşa telefonla bakımı konusunda yardımcı olabilirim.Bebeğimizi kıskandığından konuşma aralarında bağırmaya başladı ve buda bebeğimizi korkutup uyandırıyor. Bu nedenle Abbastan ayrılmak zorunda kaldık.Daha öncede bir muhabbet kusu aldığımızdada aynı bağırmaları yapmıştı. Muhabbeti başkasına verdiğimizde 1-2 haftada bağırmayı bıraktı. Abbasın fiyatı 2.000TL dir. Lütfen gereksiz pazarlık teklifleri yapmayınız.Taşımak için kullandığım prinç kafesle verilecektir.A10 marka büyük kafesini akmak isteyen olursa onuda 300TL ye verebilirim. Video: http://www.izlesene.com/video/komik_videolar-geveze-ve-oyuncu-papagan-abbas/1092134

img

gokangunes

17 yıl 10 ay 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba gokhan abi ist avcılardan ben ercüment 11 yıl baktıgımız jako kırmızı kuyruk papaganımız öldügünden beri evimizde bir huzursuzluk oluştu evladımız gibi bişeydi jakomuz 2kız evladı babasıyım büyük kızım jakomuzun ölümüne sebep oldugu icin kendini cezalandırıyorr odasından dışarı cıkmak istemiyor maydonoz vermiş oldugundan dolayı kendisi bizde bu olaylardan bir nebze uzaklaşmak amacındayız jakomuzun yerini dolduracak evcil bir jako konuşan hırlamayan kendini sevdiren nakit 800.900 paramız var lütfen böyle bir jakoyu bizden

img

kuku

14 yıl 9 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba Size nasıl ulaşacağız ?

img

kuscu01

20 yıl 3 ay 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

0538 602 46 76 [email protected] ercüment bozat

img

kuku

14 yıl 9 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Telefon numaram 505 4518296 Mail : [email protected]

img

gokangunes

ÖZEL MESAJ

güncel

img

gokangunes

ÖZEL MESAJ

Fiyatı 1.850TL ye düşürdüm.

img

gokangunes

ÖZEL MESAJ

Konuştuğu kelimelerden aklıma gelenler abbas canım aşkım babacım nasılsın ne oldu noluyo lan gel gel gel bakalım Allah Allah Maşallah Allahuekber başak cici güzel çok tatlısın seni çok seviyorum öpücük ver ohhh yap kakanı yağız kardeş hoş geldin nasılsın iyimisin korktunmu korkma oğlum şehitler ölmez çili bom bom bom oynama şıkıdım şıkıdım yavruum gökhan baba büyük baba baba anne anne anne anne hah hahh ha (kahkaha) şerefsiz eşşek seni gidi seni çakal ne var lan bağırma geç içeri bakıyım çekil lan banyo yapalımmı hadi gel banyo yapalım kim o? Alo başak nerde? Hani başak bak bak bak aslan oğlum benim çıkıcanmı dışarı piss piss pisss Miyav Tamam Oldu Kaşı kaşı kaşı Gel kaşıyım mı

img

gokangunes

ÖZEL MESAJ

Bozatlar yalancidir abicim sakin ama sakin kanmayin. Baska bir sitede serpil bozat diye bir isimle ayni seyi bana yaptilar. 1000 tl den yok cocuk hasta oldu 800 kaldi verin falan filan gibi bahanelerle almak istediler. Ama bi iki hafta sonra sans eseri bi tikladim aldiklari bi kusu satiyorlar. Insanlarin iyi hisleriyle oynayan serefesizdir bunlar dikkatli olun. Normal insan istemez zaten o kusu o paraya... Bilginize...

img

sirhenry

14 yıl 9 ay 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Zaten o fiyata veremeyeceğimi söyledim kendisine. İlginize teşekkürler.

img

gokangunes

ÖZEL MESAJ