Hepsievcil

Kuş Forumları > Papağanlar

Mesaj Ekle

7-8 aylık Sultan Papağanı (Lutino)

1-2 ay önce 6 aylık yavruyken aldığım; "Lutino" türü erkek papağanımı satmak istiyorum. Herhangi bir hastalığı bulunmamaktadır. Diş hekimliğinde okuyan ev arkadaşımla aldığımız papağanımız "lupi" ye yeterli ilgiyi önümüzdeki sene içerisinde gösteremeyeceğimizi anlamış bulunduğumuzdan ötürü satıyoruz. Sezon açıldı, dolayısıyla uygun ilk fırsatta lupiyi vermeye hazırız. Hem onun hem bizim için yük olmasın diye. "Kafes + 2 Yemlik + Suluk + 2 Tüneklik + Gagataşı + Parazit Spreyi + Multivitamin + Kuşkumu": belirttiğim kendi malzemeleriyle beraber vereceğiz papağanımızı. İlk aldığımız 25liralık yeminin üçte biri de halen bulunmaktadır. Onu fiyatlandırmaların içine dahil etmedim. Bu haliyle 125 lira fiyat biçiyoruz. İlgilenenler mesajla ulaşabilirler. Bu papağanla ilgili bilgi için: www.sultancik.com/sultan-ansiklopedisi.html

img

valkyrja

14 yıl 8 ay 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ben almak istiorm [email protected] ulasablrsnz

img

deba

15 yıl 8 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ben almak [email protected] 0537-500-81-75

img

alperkarakaya

14 yıl 8 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

hangi ildesiniz acaba....

img

alperkarakaya

ÖZEL MESAJ

Özür dilerim yazmayı unutmuşum; il ankara.

img

valkyrja

ÖZEL MESAJ

ben istanbuldayım kargoyla yollayabilirmisiniz...

img

alperkarakaya

ÖZEL MESAJ

malesef hayır. kargo firmaları buna müsade etmiyor. zaten papağan için de çok sıkıntılı o şekilde gitmesi :/

img

valkyrja

ÖZEL MESAJ

ilan hala aktif ise papağanların fotolarını atabilirmisiniz? [email protected] (ankara)

img

yihit

14 yıl 7 ay 29 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

alper karakaya ben sana verım elımde cok gusel sarı bır sultan papaganı var erkek 7 aylık [email protected] begenırsen ekle goruselım

img

_costi_

15 yıl 1 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ben ankaradyım ılan hala guncel ıse 100 tl yap alıım

img

ciklett

14 yıl 7 ay 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ