Hepsievcil

Köpek Forumları > Ücretsiz Köpek Verenler

Mesaj Ekle

Anne Altından Maltese Terrier Yavrular

06.11.2009 tarihinde Bichon Frise kızım ve Maltese Terrier cinsi damadımın 4 erkek 1 dişi yavrusu olmuştur. Yavrular 45-50 günlük olduklarında sütten kesildiklerinde sahiplendirileceklerdir. Alacağı yavruya ömrünün sonuna kadar bakabilecek ona maddi manevi her türlü desteği verebilecekler ve sadece ev ortamında bakabilecek ailelere sahiplendirme yapmak istiyoruz

img

punny

15 yıl 5 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

0542 498 28 49 yada [email protected] adresinden mail yoluyla ulaşabilirsiniz

img

punny

ÖZEL MESAJ

mail adresinize de ulasmıstım fakat burdan da yazmak istedim.Ailemdeki herkesin istemesiyle beraber bu yazıyı görünce cok mutlu oldum umarım yavrular sahiplendirilmemistir henüz?

img

bess35

14 yıl 5 ay 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

mrb bende istiyorum lütfen bana ulaşın. gerekli masrafıda karşılayabilirim. tel:0 542 803 63 46 mail:[email protected]

img

almila03

14 yıl 6 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhabalar bende uzun zamandır evimde bakabileceğim bir terrrier cins arıyorum izmirde oturuyorum inanın olursa çok sevinirim.daha öncede terrier besledim bu konuda bilgiliyim.lütfen bana yardımcı olursanız çok sevinirim çok mutlu [email protected] adresine cevabınızı bekliyorum.

img

sevik

14 yıl 5 ay 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

isteyene bebeklerin anne ve babanın resimlerini gönderebilirim. anne ve baba ev ortamında yetişip yaşamaktadırlar bebeklerde evde bizimle yaşadıkları için 20 günlük olduklarında ilk kist aşıları yapılacaktır gelip almanız kaydıyla 350 TL ücret talep ediyoruz.

img

punny

ÖZEL MESAJ

güncel

img

punny

ÖZEL MESAJ

güncel

img

punny

ÖZEL MESAJ

daha öncede mesaj atmıştım fakat cevap alamadım (nilay)yavruları ücretsizmi vereceksiniz bilgilendirirseniz sevinirim.mail:[email protected] sevilay.

img

sevik

14 yıl 5 ay 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba sizden sonra yazdım ancak bakmamış olabilirsiniz, gelip almanız kaydıyla 350 TL ücret talebim var şu an 3 erkek yavrumuz kaldı bu arada Muğla ilindeyiz. hoşçakalın

img

punny

ÖZEL MESAJ