Hepsievcil

Köpek Forumları > Ücretsiz Köpek Verenler

Mesaj Ekle

Anne Altından Maltese Terrier Yavrular - 2.sayfa

06.11.2009 tarihinde Bichon Frise kızım ve Maltese Terrier cinsi damadımın 4 erkek 1 dişi yavrusu olmuştur. Yavrular 45-50 günlük olduklarında sütten kesildiklerinde sahiplendirileceklerdir. Alacağı yavruya ömrünün sonuna kadar bakabilecek ona maddi manevi her türlü desteği verebilecekler ve sadece ev ortamında bakabilecek ailelere sahiplendirme yapmak istiyoruz

img

punny

15 yıl 5 ay 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

son iki erkek yavrumuz kaldı

img

punny

ÖZEL MESAJ

merhaba; yavruları bursaya yollayabilir misiniz? bir de mümkünse fotolarını görebilir miyim?

img

venus89

14 yıl 4 ay 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

selam yavruların fotosunu görme imkanım varmı eger hala duruyorsa?

img

neslihan1987

14 yıl 4 ay 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba Venüs ve Neslihan eğer [email protected] adresinden bana ulaşırsanız size tüm aile fotoğrafları (anne, baba, daha önceki kardeşler vs.) ile ilgili yardımcı olurum

img

punny

ÖZEL MESAJ

güncell

img

punny

ÖZEL MESAJ

güncell

img

punny

ÖZEL MESAJ

son bir adet yavru kalmıştır

img

punny

ÖZEL MESAJ

Bichon Frise kızım ve Maltese Terrier cinsi damadımın 06.11.2009 tarihinde dünyaya gelen 4 erkek 1 dişi yavrulardan kalan son 1 adet erkek yavrumuz sütten kesilme dönemine girmiş olup, yeni yuvasına sahiplendirilecektir . İlk karma aşısı ve pazarit aşısı yapılmıştır ve kuru mama yemeye başlamıştır. Alacağı yavruya canı gibi bakacak maddi manevi hiçbir fedakarlıktan kaçınmayacak aile aramaktayız. kendisi çok oyuncudur ve asla yanlız kalmayı sevmez bu yüzden onunla sürekli ilgilenecek her daim yanında birileri bulunabilecek aile olmalıdır. Anlaştığımız takdirde içimiz alıcı aileye ısınırsa İstanbul a uçakla gönderebiliriz. yavrumuz Lucky dir. ücreti 400 TL dir

img

punny

ÖZEL MESAJ

yavrularımızın hepsi yeni yuvalara sahiplendirilmiştir. ilginize teşekkürler

img

punny

ÖZEL MESAJ

Merhaba ben izmirden yazıyorum uzun zamandır araştırıyorum 12 yaşında kızım ve 6 yaşımda oğlum var eşimden ayriyim çocuklar annesinde çocukların uzun zamandır istiyorlardı zamanini bekliyodum bakabileceklerine emin olmak için bana yavruların resimlerini yollayabilirmisiniz

img

Melisa1527

5 yıl 29 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ