Hepsievcil

Köpek Forumları > Köpek Sağlıgı ve Bakımı

Mesaj Ekle

KANGAL KÖPEĞİ HAKKINDA MERAK ETTİKLERİNİZ VARSA !...

Herkese Merhaba, Kangal Köpeği hakkında merak ettiğiniz veya bizlerle paylaşmak istediğiniz konular varsa, lütfen yazışalım. Orhan YILMAZ-Ziraat Yük. Müh.(Hayvan Yetiştirme ve Islahı Bölümü)

slm kangalın varsa ben ankaradanım alabilirim.

img

rita3

19 yıl 1 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba Rita, 7 tane Kangal''ım var. Ama onlar benin çocuklarım gibidir. Benim çocuklarımı satın almaya kimsenin parası yetmeyeceği gibi, Kangal''larımı da kimse satın alamaz. Üzgünüm.

dostum cwp için saol

img

rita3

ÖZEL MESAJ

Bir şey değil Rita Hanım. Ayrıca sizi ve tüm Kangalseverleri www.turkkangal.net internet siteme beklerim.

abi amma yaptın ne hanımı ya benim kuçunun ismi o :=)

img

rita3

ÖZEL MESAJ

Özür dilerim, bilmiyordum. Hem sizden, hem Rita''dan.

orhan bey merhabalar, 3 tane kurtbaş beslemekteyim. babam ve ben kangal tamamen aşığıyız. diğer köpekleride çok seviyoruz ama bu kangal beslemek apayrı bir şey sanırım.sizde anlarsınız..sizden bir ricam olacak. babam buaralar kervanımıza bir kangla katmak istediğini söylüyor bende ondan evvel harekete geçip şöyle sağlıklı yavru bir kurtbaş hediye etmek istiyorum. çok aradım yalnız hep akbaş''lar denk geldi. bulabileceiğim sağlıklı bir çiftlik varsa yardım ederseniz sevinirim.. teşekkür ederim.

img

fushia

19 yıl 7 ay 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Sevgili Fushia, Herşeyi bildiğimi iddia etmiyorum. Henüz bu yolun başındayım. Kangal''ları 30 yıldır köyümden tanırım, 11 yıldır kendim bil fiil yetiştiriyorum. Kangal Köpeği konusunda doktora yapıyorum, Türkiye''de bu konuda doktora yapan ilk Zooteknist Ziraat Yüksek Mühendisiyim. Türkiye''nin ilk ve tek bilimsel Kangal Köpeği kitabının yazarıyım. Sadece bu güne kadar "Kurtbaş" diye bir terim duymadım. Kurtbaş ne demek? Eğer bu konuda beni aydınlatırsanız memnun olur ve size yardımcı olabilirim. Selamlar

Sayın Orhan Bey, Karacabey pedigri li bir erkek Akbaş yavrusu edindim. Ancak doğuştan kuyruğu kesikmiş gibi kısa, şu anda her şey normal görünüyor ancak ilerde beni üzecek bir soruna sebep olurmu diye endişelenmeye başladım. Belkide zamanında yapılabilecek bir müdahele ilerideki komplikasyonları engelleyebilir diye size danışmak istedim.

img

braid

18 yıl 10 ay 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ