Hepsievcil

Köpek Forumları > Köpek Sağlıgı ve Bakımı

Mesaj Ekle

KANGAL KÖPEĞİ HAKKINDA MERAK ETTİKLERİNİZ VARSA !... - 5.sayfa

Herkese Merhaba, Kangal Köpeği hakkında merak ettiğiniz veya bizlerle paylaşmak istediğiniz konular varsa, lütfen yazışalım. Orhan YILMAZ-Ziraat Yük. Müh.(Hayvan Yetiştirme ve Islahı Bölümü)

Selam Orhan Abi Sivasda Bir Çiflikten Kangal Aldım Ama Bazıları Bu Kangal Deıl Kırma Bu Sokak Köpegi Bu Çoban Köpegi Diye Duyurular Aliyorum Bide Uzmandan Almak Isterım Lutfen Olumlu Sonuclar Verin Resimleri Koydum Bi Bakip Kırmamı Safmı Cobanmı Sokakmı Soylerseınız Sevinirim Şimdiden Teşekkürler..!! http://www.hizliupload.com//img/362549Benim-Yavri.jpg http://www.hizliupload.com//img/250140IMG_1441.jpg http://www.hizliupload.com//img/24070IMG_1437.jpg

img

garip61

14 yıl 7 ay 16 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

İyi günler benim babamda tigemde veteriner hekim zamanında karacabey tigemde çalışıyordu vet olarak ve tayinimiz neticesiyle bursadan ayrıldık geçen babam bi toplantı için karacabeye gitti ve benim bu işe meraklı olduğumu vakkas amcaya söylemiş allah izin verirse 1-2 hafta gidip yanında işi nasıl yürüttüklerini öğrenicem ve 1çiftte almayı düşünüyorum gerçekten bu konuda en güveniliri tigem dir secereli ve fiyatıda özel piyasaya göre çok ucuz kesinlikle alırsanız tigemden alın biraz zaman veriyorlar ama olsun beklemeye değer.

img

mehmetalkan

14 yıl 4 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhabalar biz ankara-cankaya hayvan barinagindan bir yavru kopek almistik kangal kirmasi dediler bize ama kafesinde durmak istemiyordu hep bizim yanimizda kanepede oturmak bizimle uyumak istedi alisamadi gerci bizimle topu topu iki gun kaldi ama dayanamadik hic alisamayacak sandik ve aldigimiz yere yani cankaya belediyesi yavru kopek sahiplendirme merkezine geri verdik ama esim de ben de cok ama cok uzuluyoruz ozellikle de ben nereye baksam onu goruyorum. o kadar akilli bir kopekti ki inanamazsiniz 2.5 aylikti simdi onu geri almayi dusunuyoruz ama sizce kafesine alisir mi ve evde yalniz kalmaya cunku kafesine konulunca ve bir odada yalniz kalinca bagirip aglamaya basliyo agliyo diyorum cunku daha tam anlamiyla havlayamiyordu. baska bir bolumde daha bu sorunumu dile getirdim umarim okuyup bir cevap yazan cikar tesekkur ederim.

img

tugce_yesilyurt

14 yıl 3 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

selam 2.5 aylık saf kangalım var veterıner mam yemesını soluyor aldım verıyorum ama devamlı yemıyor duydugum yal yapmamı onerıyolar arpa unu mısır unu kemık unu bugday unu vs.. sızce nasıl beslememı tavsıye edersınız yardımcı olursanız sevınırım..

img

byhelp

14 yıl 2 ay 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhabalar 15 aylık bir kangalım var ve adı Duman.Antalyadaki İs durumumdan dolayı Kangalımı gercekten kangal sevgisi ve bakabilecegi yeri olan bir arkadasa vermeyi dusunuyorum. İlgilenen arkadaslar [email protected] adresine yazabilirler. Oldukca saglıklı,iri bir Kangal.Bu gune kadar Veteriner kontrolunde buyudu.

img

seyfs

13 yıl 11 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

sayın orhan bey... kısaca keselim hikaye bölümünü. kangal köpek aldım daha 3 aylık ama epey büyüdü ilk geldiğinde köpek maması veriyorduk onu kesdik ew yemeği weriyoruz artık. köpeğimi tanimak istiyorum. bennim köpeğime sivas kangalı diyorlar ama bazıları kırma sivs. kangalı diyor. size tanıtıyım biraz siyah burunlu, kuyruğu uzun ve yuvarlak erkek patileri beyaz renkte... blue_yellow_100@ hotmail.com burdan cevaplarsanız sevinirim (((((...KÖPEĞİMİ SATMIYORUM...)))))

img

baryal_48

13 yıl 6 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ