Hepsievcil

Köpek Forumları > Köpek Sağlıgı ve Bakımı

Mesaj Ekle

KANGAL KÖPEĞİ HAKKINDA MERAK ETTİKLERİNİZ VARSA !... - 4.sayfa

Herkese Merhaba, Kangal Köpeği hakkında merak ettiğiniz veya bizlerle paylaşmak istediğiniz konular varsa, lütfen yazışalım. Orhan YILMAZ-Ziraat Yük. Müh.(Hayvan Yetiştirme ve Islahı Bölümü)

merhaba kangal köpeğinin ön patisinde çift tırnakmı olur yoksa tekmi onu mrk ediyorum

Duygu Kardeşim, Bu sorunu "Kangal Tırnağı" başlıklı yazında açıkladım. Selamlar Orhan YILMAZ www.kangals.com

Duygu; "bende zaten o kurtçuk tırnağın kangallar kaç tane olduğunu soruyordum. 1 taneyi biliorum" demişsin. Kangallarda arka ayaktaki ilave tırnak 1, 2, vea 3 tane olabilir. Selamlar

sayın orhan yılmaz öncelikle kangal hakkında yaptınız araştırmalardan dolayı bir kangal sever olarak sizden teşekkür ediyorum.orhan bey benim 7 aylık bir kangalım var.ama bir şey örenmek istiyorum kangalların gelişme toblosu nedir yani mesela 7 aylık bir kangal nasıl olmalı,kaç kilo,kaç cm gibi şeyler acaba sizin araştımalarınıza bakarak böyle bi tablo çıkarmak mümkün mü. saygılar [email protected]

img

seyed

18 yıl 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Sevgili Şahin (seyed) 7 aylık bir Kangal için tek rakamdan oluşan bir kilo ölçüsü verilemez. Çünkü; 1-Genetik varyasyondan dolayı bütün yavruların genetik kapasiteleri ve büyüme değerleri farklıdır, 2-Bakım, besleme şartları her kişi için değişeceğinden, bu da büyütülen yavru için bir farklık doğurur. Siz bana kilosunu söyleyin, ben bir anormallik varsa, size bildireyim. Selamlar Orhan YILMAZ www.kangals.com

herkese merhaba yurtdışındaki arkadaşıma bir kangal yavrusu hediye etmek istiyorum.nasıl yurtdışına götürebilirim yavruyu?bu konuda yardımcı olursanız sevinirim. mail adresim: [email protected]

img

myonez

17 yıl 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba arkadaşlar...elime yavru bir köpek geçti.kangal köpeği özelliklerini taşıyor sanırım.kangal olup olmadığını nasıl anlayabilirim..yardımlarınız için teşekürler...

img

rafil

16 yıl 8 ay 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

aydın kuşadasında oturuyorum has kangal yavrusu arıyorumi kendim yetiştiricem ücretsiz olarak kangal yavrusu vermek isteyen olursa sevinirim erkek arıyorum. çok iyi bakılacağından ve rahat edeceğinden emin olabilirsiniz. geniş bir alanda rahat rahat gezebileceği bir yer de bakılacak. yardımcı olacak kişilere şimdiden teşekkürler. [email protected] a mail atarsanız sevinirim

img

detay

16 yıl 2 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

HERKESE MERABALAR BEN ASLEN SİVASLIYIM BENİM DİŞİ ERKEK 2TANE SAF KANGALIM VAR OTURDUGUM EV BAHÇELİ OLDUGU İÇİNSORUN OLMAMIŞTI AMA EVİMİZ YIKILACAK OYÜZDEN KANGALLARIMI SATIYORUM İLGİLENEN ARKADAŞLAR ANKARADAYIM [email protected] tel:05366918767

img

serçedes

16 yıl 1 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

SELAM ARKADAŞLAR BENİM 5,5 AYLIK ERKEK KANGAL YAVRUM VAR ŞUANKİ KİLOSU 32KĞ SİZCE KAÇ KİLO OLMALI 5,5 AYLIK KANGAL... BİLGİSİ OLAN ARKADAŞLARDAN CEVAP BEKLİYORUM SAYGILAR

img

sev-al

19 yıl 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ