Hepsievcil

Köpek Forumları > Ücretsiz Köpek Verenler

Mesaj Ekle

(ücretsiz)iki erkek 25 günlük amerikan bulldog yavruları

merhabalar;köpeklerim eros ve daisy nin 4 yavrusu dünyaya geldi ikisini yakın bir aile dostumuza verecegim diger ikisini ise onlara çok iyi bakabilecek bir aileye vermek istiyorum ancak yavruların ikisinin birbirinden ayrılmasını istemiyorum yani ikisinide aynı yerin sahiplenmesi koşuluyla verebilirim. yavrular safkan amerikan bulldog cinsidir daha 25 günlük oldukları için yavruları ancak 20 gün sonra verebilirim aşılarını ve bakımlarını tamamlamak istiyorum ve hala anne sütüyle besleniyorlar.resimleri ekleyecegim. iyi günler

img

elagulsoy

14 yıl 6 ay 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

http://s976.photobucket.com/albums/ae245/elagulsoy/?action=view¤t=12802245_1.jpg

http://s976.photobucket.com/albums/ae245/elagulsoy/?action=view¤t=20081007133197_IMG_0662_JPG_w450.jpg

img

elagulsoy

ÖZEL MESAJ

arkadaşlar malesef fotograflarını koymayı beceremedim.ikisininde dünya tatlısı oldugundan emin olabilirsiniz.bu arada yazdıgım gibi hiçbir ücret talep etmiyorum,sadece onları bir dost olarak görecek kişilerin yazmalarını istiyorum mail adresim: [email protected]

img

elagulsoy

ÖZEL MESAJ

İyi günler ela hanım ben ve arkadasım bulldog cinsi köpek arıyorduk eğer düşünürseniz 2mizde yavruları sahiplenebiliriz bakacak yerimiz müsaittir bahçeli geniş evimiz vardır ona kendi köpeğim gibi bakacağıma söz veriyorum Yerimiz edirne`dedir eğer ilgilenirseniz gmail adresinizi ekledim iyi günler

img

bartug

14 yıl 6 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba Ela hanım.Size mail yazdım.Dediğim gibi istediğiniz zaman gelip alabilirim..Sakaryada yaşıyorum.İyi günler..

img

sportmen

15 yıl 8 ay 22 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

selamlar nasılsınız köpeklerinizi almak istiyorum,gerçekten bakılmalırınızı istiyorsunuz sanırım ben bakmak istiyorum bir adet köpeğim var bahçede 1 yaşında bir çoban, sokağa atacaklardı aslında başka bir köpek ararken onu almak istedim, hep bir amerikan buldog bakmak istemiştim eğer ilgilenirseniz, ben sultançifliğinde oturuyorum avrupa yakası yerim müsait sizden haber bekliyorum... teşekkürler. [email protected] 05057469251 [email protected]

img

ugurcivelek

15 yıl 3 ay 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba. aylardır köpek arıyorum bakmadığım ilan (internet ve gazete) kalmadı. köpekleri çok ama çok seviyorum onlara aşırı derecede bağlıyım. gerçekten çok iyi bakarım elimden gelen herşeyi yaparım inanın. ankarada oturuyorum eğer köpişleri buraya göndermeyi düşünürseniz çok sevinirim beni çok mutlu edersiniz. cevabınızı bekliyorum. saygıarımla...

img

goldenretrieverm

14 yıl 8 ay 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba arkadaşlar ilginiz için teşekkür ederim.daha öncede belirttigim gibi yavruları ancak 20 gün sonra verebilirim ve ilk tercihim istanbul ve hatta kadiköy e yakın yerler olacak(içime kesinlikle sinerse bu tercihten vazgecebilirim),ara sıra köpekleri görmek istiyorum nasıl durumda yaşadıklarını bilmek ve içimin rahat etmesi için.onbeş gün içinde bir degerlendirme yapıp irtibata geçecegim,size ulasabilecegim bilgileri mail olarak gönderirseniz çok iyi olur.. iyi günler

img

elagulsoy

ÖZEL MESAJ

Ben Sakaryadan Ela hanım.İletişim adresim([email protected])Cevabınız bekliyorum inş.İyi akşamlar...

img

sportmen

ÖZEL MESAJ

İstediğiniz zaman gelip görebilirsiniz.Köpek beselemeye müsait bahçeli bi evimiz var.Eğer vericek olursanız İstanbula gelmeye hazırım.İyi akşamlar..

img

sportmen

ÖZEL MESAJ