Hepsievcil

Kuş Forumları > Kanatlı Kümes Hayvanları

Mesaj Ekle

Turaç---Toy---Urkeklik---Orman Horozu - 2.sayfa

Arkadaşlar 4 sene boyunca keklik,sülün,bıldırcın ve güvercin besledim.Başarılı oldum,bayağıda çoğaldılar,ticari amaçlı yapmadığımdan çoğalınca bakamadım,ilgilenemedim.Kavga ettiler,kümesler delindi,sansar dadandı,kestik,yedik,kaçırdık,kaçırdığımızı avladık vs.Bu bana çok şey öğretti,anladımki önce sistemi kuracaksın,yer seçimi,giriş çıkış,rahat temizlik çok önemli.Neyse aradan epey zaman geçti ben kuşlarsız yapamayacağım,yeniden kuş beslemeye karar verdim....Ama busefer başlıkta yazdığım değerli av kuşlarınıda üretmek istiyorum,Turaç la Toy un kafes ortamında çoğalabileceğini biliyorum diğerlerini araştırmadım....Benim sizlerden istediğim bu kuşlardan bulabilirmiyiz? (yurt dışı hariç) yumurta,yavru,anaç önemli değil,bu kuşlar konusunda bilgisi olan,besleyen,yada beslendiğini gören varsa lütfen paylaşın

img

pehlivanoğlu

14 yıl 4 ay 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ahhhhhhhhhhhhh,ah ben buldum ama gidip alamadım ur keklik yumurtasını telefon et yada çaldır ararım seni   mahir sapmaz 0 537 5822594

img

agapanthus

11 yıl 10 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

sayın arkadaşlar yumurta konusunda banada yardımcı olursanız sevinirim bende avcılık yok ben hobi yapıyorum kendim kuluçka makinası yaptım çıkım yüzde doksan ama randıman tutturuncaya kadar çok yumurta ziyan ettim bu sene 200 adet bıldırcın urettim büyüdüler kışın keser yerim diye ama kesemedik elime alınca kıyamadım çokta yem yiyorlar bende kafeslere doldurup dağa götürüp hanımla bereber saldık çok hoşumuza gitti yaza yine aynı şeyi yapacağız 30 adet damızlık bıraktım bana başka türleririn yumurtalarında yardımcı olursanız sevinirim sizlerde sevaba girmiş olursunuz onları büyütüp dogaya salması bana daha çok haz verdi 0532 735 91 24 [email protected] dan ulaşa bilirsiniz

agapanthus yazdı :

ahhhhhhhhhhhhh,ah ben buldum ama gidip alamadım ur keklik yumurtasını telefon et yada çaldır ararım seni   mahir sapmaz 0 537 5822594

img

isa1

11 yıl 4 ay 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ