Hepsievcil

Kuş Forumları > Sakalar, bülbüller ve ispinozlar

Mesaj Ekle

AKGERDAN SAKALAR SATILIK. - 3.sayfa

MUTASYON SAKA ALDIĞIMDAN DOLAYI ELIMDEKI ÇİÇEK,YARIM VE TAM AKGERDAN SAKALARIMI SATIYORUM. ÇİÇEK AKGERDANLAR ERKEK VE DİŞİDE VAR 150 TL YARIM AKGERDANLAR 300 TL TAM AKGERDAN 1 SENELIK 500 TL 1 TIRNAĞI BEYAZ, YARIM AKGERDAN ERKEK 500 TL 1 YAŞINDA YARIM AKGERDAN ERKEK 350 TL 1 ADET DİŞİ YARIMDAN BÜYÜK AKGERDAN 350 TL [email protected] 05323519580 Kuşları beğenmeyen gerı yollar sıkıntı yok.isteyene resım yollarım.

img

mustafaokur5353

16 yıl 1 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Hayırdır kardes benmle ne ilgisi var bu konunun ayrıca benm üyeliğim neden kapanıo bilgilendirirsen sevinirim

img

carduelis2010

14 yıl 2 ay 16 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

S.a ben emre takarabune benim hesabım değilmi bu kardes sanamı sorcam kime verip vermiceğimi mustafa abide isola die bi üyelikle cvp yazmıs sende ona buna yalakalık yapmada işini yap ne boş adamsın sen ya

img

carduelis2010

14 yıl 2 ay 16 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

kuşun varsa sende cıkar sende sat onun bunun nickiyle girme şu bu bana bunun lafını yapma istediğime verrim üyeliğimi sanamı hesap sorcam cok bilmiş emre_erol benm adım ben senn gibi cartun curtun lafını yapmıyorum lazımsa bi üyelikte sana verim boş boş konusma carduelis2010 da benm üyeliğim lazımsa bi üyelikte sana verm ben sizin kendi ilanına kendi yorum yapıp kendini öven adamlardan değilim engin abide böyle değil cebindeki 3 kurusla başıma kuşcumu oldun 35 senedir kuş almıorum diosun yılmazın kuşu bende diosun ne dediğini kendin bilmion daha nese daha fazla uzatma muhattabım olcak birisi değilsin

Arkadaşlar verdığım ılanın içine ettınız,kımsenın herhangı bırının ılanına kötü söz söylemek düşmez,işine gelirse açıp fıyat sorarsın işine gelmezse açıp okumak bıle okumazsın.Yok bu fıyata bu satılıyor onu alma bu kuşu al herkez aklı başında bır ınsan kımse kımseye akıl vermesin.Sorulursa akıl verılsın.3 kuruşluk kuşlar içinde kımse kımseye kötü söz söylemesın sanal ortamda kolay söylenıyor kötü sözler.Mümkünsede herkez gerçek ısmıyle gırsınkı kımle muhattap olduğumu bılelim.

img

mustafaokur5353

16 yıl 1 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

mustafa bey merak etmeyim bunu yazanda nevşehirdeki erol arkadaşımız değil ben onla telefonda konuştum daha önce,karakartal kendini komik durumlara düşürmeye devam ediyor:))siteden herkes görüşmelerimizde başka biryerimizle gülüyoruz kartala diyor.önce benim sorduğum soruya bir cevap versin verebiliyorsa,neden k.kartal kapatıldı,yada carduelis2010????bu gidişle emre erol arkadaşımızında nic i ni kapattıracak kartal.emre sen şifermi değiştir bence.k.kartalın kurnaz seni kullanmasın.:)))

ARKADAŞLAR BEN ANKE5308 BU YENİ KULLANICI ADIM HERKES İSMİ İLE GİRSİN DEDİLER YENİ ÜYELİK ALDIM. TÜM SİTE SAKİNLERİNİN BİLGİSİNE. BU SİTEDE ÜÇ BEŞ İSİM VAR İNSANLARIN AĞZININ TADINI BOZUP SAHA SOLA SATAŞIYOR. YAPTIKLARI ÇOK YANLIŞ BİRŞEY. ONLARIDA ANLIYORUM CAN SIKINTISI DİYOR GEÇİYORUM. AMA KİMSENİN AĞZININ TADINI KAÇIRMAYA VE KİMSEYİ KARALAMAKLA DOST KAZANILMAZ YADA BİRYERLERE VARILMAZ. GERÇİ HER HERDE BÖYLE MUHALEFETLER VARDIR. BUNLARI KAYLE ALMAMAK LAZIM. BU TATAMEN BENİM GÖRÜŞÜM. TÜM KUŞ SEVERLERE SAYGILAR.

img

hüseyinkarakas

14 yıl 2 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

DOĞRU DİYORSUNUZ ARKADAŞIM ,BAZILARI YOK O BEN DEĞİLİM DİYOR AMA İLANDA VERDİĞİ TELEFONLARA BAKINCA AYNI OLDUĞUNU GÖRÜYORUZ..BİZ BURDA GÖNLÜMÜZCE ALIŞ VERİŞ YAPMAK,EKSİKLERİMİZİ ARKADAŞLARIMIZLA PAYLAŞIP BİRBİRİMİZE YARDIMCI OLMAK,VE BİLGİLERİMİZİ PAYLAŞARAK TECRÜBELERİMİZİ MERAKLI ARKADAŞLARA AKTARMAK İSTİYORUZ..2 ,3 YIL ÖNCE DEĞİL SAKA DAN YAVRU ALMAYI MELEZ ALAMAYAN ARKADAŞLAR BU SİTE SAYESİNDE BİLGİLENİP KUŞ ÜRETMEYE BAŞLADILAR..

Kesinlikle katılıyorum aslında gereksiz polemik yaşanıyor sitede bence kimse kimsenin işine karışmadan alış verişini yapsa yada bilgilerini paylaşsa süper bir alan olacak burası ben mesela bugün 2 tane link paylaştım ilk defa çünkü çok değişik geldi bir bayanın saka ile ilgilenip onları evcilleştirmesi videoyu izleyen olduysa sakaların bileziği olmadığını görürler nasıl becermiş helal olsun bayana biraz daha anlayış ve iyi niyet arkadaşlar herkes yazacağını yazdı kimse üstüne daha fazla birşey yazmasında kimsenin tadı kaçmasın

img

karahan9

14 yıl 8 ay 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ÖZHANCIM ZATEN SİTE ZATEN GEREKSİZ NİC LERİ KAPATMIŞ..GÖRÜLDÜĞÜ GİBİ..İYİ NİYETLİ HERKESİN ZARAR GÖRMEMESİ İÇİN DOĞRU KONUŞUP DOĞRU YAZMAK LAZIM..KUŞUN NASIL BEĞENMİŞSİNDİR UMARIM.

Ata cım çok saol ama inşaallah senin kuştur kafese aldığım daha ötüme geçmedi sanırım varya yanarım yanarımda daha doğru düzgün bir saka dinleyemedim ona yanarım :) ama seçtiğimiz kanarya çok yakışıklıymış eve gelince banyo filanda yaptı kendine geldi hayvancağız

img

karahan9

14 yıl 8 ay 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ