Hepsievcil

Kuş Forumları > Sakalar, bülbüller ve ispinozlar

Mesaj Ekle

AKGERDAN SAKALAR SATILIK. - 4.sayfa

MUTASYON SAKA ALDIĞIMDAN DOLAYI ELIMDEKI ÇİÇEK,YARIM VE TAM AKGERDAN SAKALARIMI SATIYORUM. ÇİÇEK AKGERDANLAR ERKEK VE DİŞİDE VAR 150 TL YARIM AKGERDANLAR 300 TL TAM AKGERDAN 1 SENELIK 500 TL 1 TIRNAĞI BEYAZ, YARIM AKGERDAN ERKEK 500 TL 1 YAŞINDA YARIM AKGERDAN ERKEK 350 TL 1 ADET DİŞİ YARIMDAN BÜYÜK AKGERDAN 350 TL [email protected] 05323519580 Kuşları beğenmeyen gerı yollar sıkıntı yok.isteyene resım yollarım.

img

mustafaokur5353

16 yıl 2 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

kuşların resimlerine bakdım gayet güzel kuşlar alan arkadaşlar hayrını görsün mustafa beyin kuşlarından bi sıkıntı çıkcanıda sanmıorum burdaki güzel kuşa iyi demek farklı anlaşılmalara sebep açmamalı daha önce alış veriş yapmış insanlar sölerse daha iyi olur yardımcı olalım birbirimize bu arada saka kuşu ve flurya dinlemek isteyen yada ötüme gelmek isteyen izmite gele bilcek herkesi besleriz çayımızı içmeye teşekkürler

img

beko_41

15 yıl 6 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ

mustafa kardeşim kuşların gerçekten güzel.ancak sanırım fiyatları biraz yüksek tutmuşsun.Tabiki bu senin taktirindir.Sana iyi satışlar.

img

sacco

14 yıl 4 ay 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Maşallah! güzel kuşlar alan-satan hayır ve tüyü kadar yavrusunu görsün.Mustafa bey, mutasyonlarınız hayırlı olsun bu arada.

img

kuşadam

16 yıl 7 ay 22 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Sacco kardeşim kımıne göre fıyatlı olabılır haklısınız,kimine görede uygun.Arz ve talep işi.Kuşadam teşekkürler.

img

mustafaokur5353

ÖZEL MESAJ

la havle.k.kartal nikini kapatsalar emre nin nikinide kapatırlardı.ben şifreyi unuttum.unuttum die kullanıcı adı yazıncada gelmiyor yeni şifre.anladınmı tatlım.takabumusun nesin. sende kuş olsaydı seni burda değil yarışmalarda tanırdık.mustafa okuru tr tanır,beni tr tanır.seni kim tanır burdaki 3,5 kişiden başka. evet zincir keneset var 2 aylık ben 200 diyorum alan varsa gelsin.millet çift keneseti 200 e satıo. acemi kandırmak yok.kandıranda karşında beni bulacak.sattırmayacam kimseye muhalefet olup.2 kuş edindin die satamazsın o fiyatlara kandırmamazsın kimseyi.hakkını yaz o zaman eyvallah.sat 3 senelik akgerdan beyaz tırnağı 500 e sataşan olursa konuş buk kadar basit. bu sitede istisnalar hariç bir çok kişi bedavacı.onları ve anormal fiyat çekenlere karşı bu çarşı.

heh şöyle çıkar maskeni k.kartal.sanırım bu nic ten son sözlerin bunlar.!!!mustafa beyin akgerdan kuşlara istediği para ya laf atıp duruyordun sen kenesetli kuşa şimdi 200 istiyorsun..YUHHHHH SANA ayıp valla ,keneset dediğin nedir her 20 kuştan biri kenesetli zaten..akgerdana 350 istemiş fazlamı,kimin eline akgerdan geçiyor bukadar bol..kenesetin yetiştiricilik için bir ÖNEMİ YOKTUR.Bana laf attığın için gene söylüyorum benim yarışmalara ayıracak bilezik takacak vaktim yok,ama senin derneklere üye olup ve burda yaptığın gibi millete bok atıp DERNEKLERDEN DİSKALİF OLMUŞLUĞUN çok.nolucak başka derneğe üye olup ordada kendini ATTIRIRSIN..sana hayırlı işler :))

arkadaslar nıye tarsıyorsunuz kı alan mennun satan memnun mustafa abı senelerdır akgerdan bakar ve heveslısı satıyorsa vRDIR BIR sebebı dıger kuslara yer acması lazımkı satıyor bende sattım hemde cok guzel akgerdan cıftımı verdım ata arkadasım aldı bır sıkıntı yasamadık fıata gelıce adam o fıatı yazmıs ıster al ıster alma kımse kımseye latıfe yapmasın kara kartal sneıde bıre bır tanıyorum mustafa baıyıde senelerdır tanıyorum gerek yok bunlara sonucta aynı kapıya cıkacaz yanı saka ueretecez

img

akgerdan_yilmaz

14 yıl 5 ay 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

TAKABU SANA DİYORUM ARAŞTIR BİRAZ İSTERSEN KİM ATILMIŞ KİM İSTİFA ETMİŞ.ÖNÜNDEN YE İLK ÖNCE SEN.ARAŞTIRMADAN ZIPLAMA OTURURSUN BÖYLE DAMA. ÇİFT KENERSETE 200 DİYENLERE SESLENİORUM BEN ZİNCİR VAR BENDE ODA 200 HANGİSİ NORMAL.20 TANEDEN BİRİ ZİNCİRSE BULSANA GERİDEN KUŞÇU SENİ.

fedarasyon sitesinde kocaman ismin var alıp yapıştıralım o zaman,millet görsün.aldığın mutasyonlar ölünce satın aldığın arkadaşa haksız yere ithamlarda bulunup diskalif edildiğini ne çabuk unuttun!!!!! birileri fedarasyondaki yazıyı yapıştırır buraya!!!!!!

Engin kardeşim uzatmaya gerek yok herkez kendı ılanlarıyla ılgılensın.Polemiğe gerek yok,uzatmayada.

img

mustafaokur5353

ÖZEL MESAJ