Hepsievcil

Kuş Forumları > Sakalar, bülbüller ve ispinozlar

Mesaj Ekle

eumo ve kahve şpaltı majör saka satılıktır.ötümdedir. - 3.sayfa

eumo ve kahve şpaltı majör saka satılıktır.ötümdedir ENGİN KENGER

bu kuşu satan başkası mı satan şerefsiz diyordun nasıl olacak geriden sakacı şimdi sana şerefsiz mi diyelim

img

kurtdövüşü

13 yıl 7 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ

satan böyle olsun demişsin.hakikaten oymuşsun.

img

kurtdövüşü

13 yıl 7 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ

Bütün yazılanları okudum da, takarabune tamam dediği çok komik bariz kuştan anlamadığı belli ona eyvallah... Yalnız ERZİNCANLI_SAKACI madem ticaret yapıyorsun naş vs cümlelerini sarf etmen, diğer cevaplarında satışına odaklancağına hala konuyu uzatman değişik geldi.. Sonuçta sen kuş satmaya gelmişsin yok değil dersin güler geçersin... O kadar kuş mezatına katıldım her türünü gördümde müşterisi olan ortamda bu tarz konuşanı görmedim.. en az bu kuşlar yakalamamı diyen arkadaş kadar senin yaptığında komik... hı kuşlarına gelince fotoğraflarda güzel Maşallah onuda belirteyim.. (bu tarz konuşmaları gördükten sonra bu siteye ne girerim daha ne merak edip açıp bakarım. onun için kimse cevap verme zahmetinde bulunmasın..

img

cor

13 yıl 7 ay 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

TAKARABUNE SAKA KUŞU HAKKINDA USTALARA DERS VERİR COR ARKADAŞIM ,TANIMADAN BÖYLE KONUŞMA BENCE..O YAZI ESKİ VEDE ORDA İNCE BİR ESPRİ VARDI.İYİ GÜNLER.

img

hakkar

13 yıl 6 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

HAKKAR TAKARABUNE SEN DEĞİLMİSİN :d ULAN ATA SEN NE ŞEREFSİZ Bİ ADAMSIN BİLMEYEN VARMI YAVSAK KENDİ KENDİ ÖVME BURDA ADAM OL

img

abdullahşahin

15 yıl 8 ay 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Arkadaslar bundan önceki Mesaji ben yazmadım şerefsizin birisi benim şifremi kırıp buraya o yazıları yazmış bilginiz olsun onu yazanında Allah belasını versin ben Bile yeni gördüm bu kadarda olmaz ya

img

abdullahsahin

16 yıl 6 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ

önemli değil o terbiyesizin kim olduğunu ben biliyorum,!!!!gereken yapılıcak. siz genede şifrenize sahip çıkın,site yönetimi bunları kabul etmez.

img

hakkar

13 yıl 6 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

TAHMIN EDIYORUM BENIM ISMIMLE KULANICI ADI ACMIS CUNKU ONUN CEVAP YAZMA SAYISI BENDEN AZ ASLINDA BENIM ADIMA ONLARI YAZAN SEREFSIZ...

img

abdullahsahin

16 yıl 6 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ

sizin şifrenizi kırdığına göre tanıyorsunuz bu kişiyi başharfi e olabilir mi acaba

img

kurtdövüşü

13 yıl 7 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ

başka kişileri zan altında bırakmayın.biliyorsanız söyleyin.

img

kurtdövüşü

13 yıl 7 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ