Hepsievcil

Kuş Forumları > Sakalar, bülbüller ve ispinozlar

Mesaj Ekle

eumo ve kahve şpaltı majör saka satılıktır.ötümdedir. - 4.sayfa

eumo ve kahve şpaltı majör saka satılıktır.ötümdedir ENGİN KENGER

Yapan belli değilmi söylemler küfürler Emre Erolu işret ediyor Abdullah abi ölü kuş yolladığını buradan söyleyince intikam almak istemiştir.Dikkatli olun!

img

ressasi

13 yıl 10 ay 29 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bana bak ata şerefsizlik yapma insan gibi dur. ben kimsye ölü kuş yollamadım ayrıca ben kimsenin adıylada üyelik alıp kimseye bişey yazmam böyle adilikleri sen yaparsın .bu yalancı nicki kimin alıp kimin burya yazıdıgını sen cok iyi biliyosun fakat senin götün yemiyo o adamın karşısına tekrar cıkmaya demi _? HAKKAR ATA TAKARABUNE ATA RESSASİ DE ATA NERDEN BİLİOSUN DİECEK OLURSANIZ YOUTUBE.COM DA KENDİ KUŞLARININ VİDEOSUNU RESSASİ NİCKİ İLE PAYLAŞMIŞ BU KADAR YAVSAKLIGINI ORTAYA BEN KOYAYM BİDAHA DA HAYIR MUB GÜN KALKIPTA BURDA ONA BUNA İFTİRA ATMA BEN KİMSEYE BİŞY YAZMIORUM KİMSEDE UMRUMDA DEĞİL HERKES İŞİNE BAKSIN ... BEN BİLDİĞİM HALDEDE BURAYA BİŞY YAZMADIM SENİN HAKKINDA ÇÜNKÜ BENİ İLGİLENDİRMİYOSUN ENGİN KENGERİN KARŞISINA CIKMAYA CESARETİN YOKSA BURDA GELİPTE ACISINI BENDEN CIKARMAYA CALISIPTA SAHTE ERKEKLİK YAPMA ... ENGİN ABİ SANA ADAMLIK OLARAKTA KUŞCULUK OLARAK 10 BASAR BUNUDA AKLININ Bİ KENARINA YAZ BENİMLE UGRASMA YOLUNA BAK ÇAKMA KUŞCU

img

jrsaka

13 yıl 7 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ATA BAK YANLIS YAPIYOSUN AZ ÖNCE ENGİN ABİYLE KONUSTUM DURUM FARKLI BU ADBULLAHŞAHİN NİCKİNİ ALAN KİM BENDE BİLMİYORUM BENM DÜŞÜNDÜĞÜM KİŞİDE DEĞİLMİŞ .. BURAYA BİŞEY YAZMADAN ÖNCE ENGİN ABİYİ ARA GÖRÜŞ SONRA BİŞY YAZ .. HAYIR MUB. GÜN BEN BURDA KÖTÜ KONUSMAK VEYA NE BİLİYİM TARTIŞMAK İSTEMİORUM SENLE ZAMANINDA Bİ TARTIŞMAMIZ OLDU BİTTİ .. SENDE SANA HER KÖTÜ YAZANA KALKIPTA EMRE DEME BENİM CANIM BUNA SIKILIYO.. BEN SANA BİŞY YAZACAK OLSAM GİRER BU NİCKLE YAZARIM YAZCAK CESARETİM VARSA NİCKİMİ NİE SAKLAYIM BU ZAMANA KADARDA HERKESE EMRE EROL OLARAK YAZDIM BUNU SENDE BİLİYOSUN BİDAHA SANA VEYA BİRBAŞKASINA SAHTE NİCKLE BİŞEY YAZANA EMRE DEMEZSEN SEVNİRİM .. ENGİN ABİ ATAYLA GÖRÜŞELİM DEDİ BENİMDE BİLMEDİĞİM BAZI ŞEYLER VARMIŞ İSTERSEN Bİ GÖRÜŞ SONRA İKİMZ GÖRÜŞELİM 0507 710 20 41 AĞIR YAZMIŞIM K.BKMA NE KDAR ARAMIZDA Bİ SORUN OLSADA MUB. BAYRAMDAYIZ BEN UZATMAK İSTEMİYORUM .. BEN CVP YAZMADIM AMA ZORUMA GİDİO YAPMADIGIM BİŞEYİN YAPMISIM GİBİ SÖLENMESİ

img

jrsaka

13 yıl 7 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

arkadaşlar ressai nicki ile benim uzaktan yakından alakam yoktur tanımam,ayrıca kim kime ölü kuş vermiş vermemiş bilmem,herhangi bir dernek üyeside değilim ki bu tür muhabbetler kulağıma gelsin.

img

hakkar

13 yıl 6 ay 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

burdan at tut sen görüşecez allah nasip edese senle sen devam et.saka hasta değildi tmmı.çok bilme yedirler sonra.görüşecez kısmetse senle.hasta olanı nihata geri iade ettim.bana değil ona sor adamsan o zaman hakkımı yediğini anlarsın. genelde senin gibi hiçbişi üretemeyenler böle etrafına çamur atar izi kalsın die ama o iz bitarafına yapışır sonra

img

yakalabune

14 yıl 3 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ

[email protected] abi fiyat konusunda bilgi verirsen sevinirim.msn mi yazdım

img

murats56

14 yıl 3 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

sen sahiden sorunlu birisin kenger sahiden kompleksli birisin

img

kurtdövüşü