Hepsievcil

Sürüngen Forumları > Kaplumbağa

Mesaj Ekle

Kara Kaplumbagasi

Arkadaslar ben yeni geldim...bi kaplumbagam var ve turu ne olabilir.Nelerle beslemeliyim kara Kaplumbagalari su icermi ona nasil bir ortam hazirlamaliyim........;yardim ederseniz sevinirim                http://www.hepsievcil.com/App/Forumlar/Cevaplar.aspx?KRef=5&FRef=30&BRef=5441   ama bu linki vermeyin    cunku okudum ben farkli gorusler istiyorum

img

zekko

18 yıl 10 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

2 gun oldu daha cevap yok beppomomo bide sen bu forumda hicbir baslik cevapsiz kalmaz diyodun ne oldu 2 gunden beri cevap gelsin diye bekliyoruz daha hicbisey yok_

img

zekko

ÖZEL MESAJ

Merhaba, kaplumbağanın resmini gönderebilir misin?

img

saynur

19 yıl 1 ay 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Selam Zekko;

Yeni geldiğin belli oluyor zaten sorunu gerekli açıklamaları yazmadan sormuşun!''Bir Kaplumbağam var diyosun''resmini yada özelliklerini bilmeden nerden türünü bilebiliriz Robot 1:))Kara Kaplumbağasıda tüm canlılarda yaşamak için temel kural olarak az yada çok su içer! Sweating 1:) 

img

deepfıshıng48

19 yıl 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

slm zekko, hoşgeldin. öncelikle forumda kimsenin maaşla çalışmadığını ve tamamen gönüllüler ile yürüdüğünü unutmamalısın. ben kendimce hazırladığım linkte verebileceğim tüm cevapları verdim. ayrıca ayrıntılı sorun varsa her zaman cevaplamaya hazırım. bunun yanında benim kara değil su kaplumbağalarım var. deepfishing''in dediği gibi kaplumbağanın cinsini belirtmemişsin ki yardımcı olalım. sen resim gönder sorularını gönder biz de yazalım. o da tabii ki üslubunu değiştirirsen. çoğu kişinin de tatilde olduğunu söylemeliyim. kolay gelsin.

img

beppomomo

18 yıl 11 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

mesela nasıl görüşler istiyorsun? sorduğun sorunun cevabı verdiğimiz linkte var. verilen linki okmadığın anlaşılıyor çünkü çekik arkadaşımız şöyle demiş: "...Ayrıca mutlaka su içerler sen görmek zorunda değilsin. Su kabını banyo içinde kullanırlar." ...ve bu forumda hiçbir sorunun cevapsız kalmadığını yine ispatlamış bulunuyoruz.

img

beppomomo

ÖZEL MESAJ

Phew Hello Thumbs Up:))) 

img

deepfıshıng48

19 yıl 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Artık gerek yok ben başka forumlardan sorularıma cevap buldum.Bu forumdaki bazı insanlar çok anlayışsız davrandı bana karşı...

img

zekko

ÖZEL MESAJ

zekko benim bir kara kaplusum var ve az miktarda su içiyo.Her kaplumbağanın su ihtiyacı farklılık gösterir özellikle yaş ve büyüklüklerine göre değişir.kaplumbağanın resmini gönderirsen sanırım bu cinsiyeti anlamak için daha kolay olcaktır.Arkadasların herhangi bir anlayıslıksız yaptığını bence düşünmemelisin sadece konuya açıklık getirmişler.Bu kadar alıngan olmayalım lütfen.sorulara olan cevaplar geç gelebiliyo.Hatta çoğu zaman geç gelir cevapalar.foruma olan yabacılığından dolayı yanlış anlama olmuş.Kapluşuna ve sana iyi günler

img

micmic

18 yıl 11 ay 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

o zaman sana kolay gelsin zekko, ne sorduğun belli değil, kaplumbağan belli değil, kişilere isimleri ile taş atıyorsun bir de durduk yerde bozuluyorsun.

img

beppomomo

ÖZEL MESAJ