Hepsievcil

Kuş Forumları > Sakalar, bülbüller ve ispinozlar

Mesaj Ekle

SAKA HEDİYE ETCEM

arkadaslar elimde 1 tane 2 senelik güzel ötümlü erkek saka vardır bu kuşu hediye etmek istiyorum ihtiyacı olan varsa buraya yazsın telefonla aramayın buraya talip olan yazsın isteyenler arasında kura cekip vercem artık kime giderse hayrını görsün .

arkadaşım ben talibim eger münasıp görürsen ben almak isterim çünki sakalarla besladigim kanaryam var eşe hazır ama elimdeki sakam rahatsızladdı ölmek üzere ve saka hayranıyım şimdiden teşekkür ederim .çaldırırsan araya bilirim 0 536 438 97 29

img

nikra

14 yıl 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

sayın nikra cuma akşamına kadar kaç kişi buraya yazarda talip olursa cuma aksamı kura cekip kime denk gelirse ona göndercem cuma gününe kadar beklememin sebebide cuma günü bi abimize kuş göndercem terminal bana bayağı uzak tek seferde ikiside hallolsun ..

kuraya benide eklermisiniz..? istanbuldayım..kısmet ..bana çıkarsa gelip elden alabilirim.. bu ince davranışınızdan dolayı hepsievcil ve özellikle kendi adıma teşekkür ederim.. bol yavrulu sezonlar. 05336131289

img

seralşahin

18 yıl 8 ay 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

kuraya bende katılmak istiyorum.yer ist. esenyurt teşekürler

img

teknikerim9770

14 yıl 2 ay 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

05432651290 tel no

img

teknikerim9770

14 yıl 2 ay 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

kuraya benıde eklersenız sevınırım bende sakaxsaka yapmaya ugrasıyorum dişi var erkeğim öldü 5333706901

img

ahmetkilitler

14 yıl 1 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

emre oldu olacak benide yaz dostum

img

orhan_34

14 yıl 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

emre kuşa bende talibim. 5059205886

img

oz0735