Hepsievcil

Kuş Forumları > Sakalar, bülbüller ve ispinozlar

Mesaj Ekle

lütfen okuyun

arkadaşlar sakaarda arkadaşa birileri yardım etsin nereye baksam bu arkadaşı görüyorum ya gerçetten ihtiyacı var veya kendini öle gösteriyor benim bulundugum yere yakın olsa neyapar ne eder bu arkadaşa saka bulurdum bu sitede herşeyi alış verirş olarak düşünmeyelim herşey para degil benim elimde 1 tane saka var o da hastalandı henüz akıbiyeti belli degil ama dedigim gibi buralarda olsa yardımcı olmaya çalışırdım herkese hayırlı günler diliyorum ve bu rakadaşa yarımlarınızı bekliyorum.

img

nikra

14 yıl 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

sayın nikra öncelikle kendimi kesinlikle öle göstermiyorum ne demek istediğinizide bilmiyorum ama ihtiyacım olmasa boşuna burda kimseyi rahatsız etmem böle bişey yazdığın için saol ama gerçekten lazım elimde benim olsa gerçekten bende olmayan kişiler elimden geldiğince yardım edrim buda böyle bilisin

img

sakaarda

13 yıl 11 ay 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Nikra bey sakaarda yanlış değilsem bilezıklı saka arıyor bu zamanda bırak hedıyeyı satmak bıle kımse satmaz.Şuanda zaten üretim dönemi.Sezon sonunu beklesın o zaman belkı veren olur.

img

mustafaokur5353

16 yıl 3 ay 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

hyr cnm bilezikli falan değil sadece erkek 1 saka bileziksiz yani ama sadece 1 erkek saka

img

sakaarda

ÖZEL MESAJ

valla bilezikliyi bulsam babama bile vermem ama arkadaş ismi saka olsunda önemli degil diyor ha birde erkek tabi, sayın mustafa okur arkadaşım varsa siz yardımcı olun bu arkadaşımıza inanın sitede kimseyi tanımıyorum sadece orhan abiyi tanıyorum buradan yanlış anlaşılmasın sakaarda arkadaşı da tanımıyorum amacım birilerinin başkaları tarafından sevindirilmeleri sakaarda arkadaşım ben senin için heryerde görüyorum dememin amacı sana yardımcı olmak hadi inşALLAH Ssesini duyan olur kolay gelsin

img

nikra

14 yıl 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

valla bilezikliyi bulsam babama bile vermem ama arkadaş ismi saka olsunda önemli degil diyor ha birde erkek tabi .... nikra bunu ne amaçla söyledin anlamadımm :)

img

sakaarda

ÖZEL MESAJ

Kardeş sana bir saka yollarım ama yanlış değilsem İstanbula geçip alma durumun yoktu.Rizeden Kocaelıne direk araba olmadığını bılıyorum.Siz bır araştırın varsa bana haber verın 1 erkek saka yollayayım size.İstanbuldan alabılırsenız yarın yollarım sakanızı.

img

mustafaokur5353

ÖZEL MESAJ

istanbuldan almam çok zor ama izmit kocaeli terminaline ( otogara ) gönderebilrsen alırım rizeden kocaeline bence wardır ama bakıcam şimdi çok sağol bu arada

img

sakaarda

ÖZEL MESAJ

Otobus varmış ben araştırdım,yanlız otogarda beklemenız gerekıyormuş.Yarın bir aksılık olmazsa sakanızı yollarım,size haber verırım hangı fırmayla yolladığımı.

img

mustafaokur5353

ÖZEL MESAJ

Mustafa abi öncelikle saka sahibi yapacağın için teşekkür ederim numarımıda bırakıcam buraya lazım olursa ararsın ben otogara giderim sen bana saat vs bilgileri ver . 0539 424 89 43

img

sakaarda

ÖZEL MESAJ