Hepsievcil

Kuş Forumları > Sakalar, bülbüller ve ispinozlar

Mesaj Ekle

lütfen okuyun - 2.sayfa

arkadaşlar sakaarda arkadaşa birileri yardım etsin nereye baksam bu arkadaşı görüyorum ya gerçetten ihtiyacı var veya kendini öle gösteriyor benim bulundugum yere yakın olsa neyapar ne eder bu arkadaşa saka bulurdum bu sitede herşeyi alış verirş olarak düşünmeyelim herşey para degil benim elimde 1 tane saka var o da hastalandı henüz akıbiyeti belli degil ama dedigim gibi buralarda olsa yardımcı olmaya çalışırdım herkese hayırlı günler diliyorum ve bu rakadaşa yarımlarınızı bekliyorum.

img

nikra

14 yıl 1 ay 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

mustafa abi aklıma bişey takıldı gönderim ücretini sen mi ödücen benmi daha önce kargo aracılığı ile bişey alıp wermediğim için pek bilmiyorum bilgilendirisen sewinirimm saygılarr...

img

sakaarda

14 yıl 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Masrafı yok.Sadece 1 saat erken gıdıp otobusu beklersın.

img

mustafaokur5353

16 yıl 4 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

tamam mustafa abi .. çok sağol

img

sakaarda

14 yıl 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

sakaarda bak anyatan anlamış daha ne istiyorsun bak kaç gündür yazıyorsaun birtane hayırlı haber alamadın yardımcı olabildiysem ne mutlu bana mustafaokur arkadaşımızada teşekkür ediyorum bu yardımlaşmalarından dolayı arda sanada hayırlı ugurlu olsun güle güle besle saka nı hadi iyi akşamlar

img

nikra

14 yıl 1 ay 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

nikra sana ve Mustafa abiye nasıl teşekkür edeceğimi bilmiyorum çok ama çok sağ olun sakam yrn gelsin krallar gibi yaşatırım onu çok ama çok sağ olun sana Mustafa abiye ve tüm bu yazıyı okuyanlara iyi akşamlarr ..

img

sakaarda

14 yıl 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

mustafa abi yrn saat kaçta otogarda olmam lazım bana otobüs firmasını bi de saatini söle ... saygılarr

img

sakaarda

14 yıl 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Mustafa abi haberini bekliyorum ne zaman geliyor kuş ...

img

sakaarda

14 yıl 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Çayelınde yolcu yoktu diye ilden Rizeden kalktı otobus Bana 20 km uzaklıkda yarında yokmuş yolcu yarın Rizeden yollamaya çalışacağım.Yolladığımda sızı cepden arayacağım.

img

mustafaokur5353

16 yıl 4 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

tamam mustafa abi yrn gönderbilrsen iyi olur ...

img

sakaarda

14 yıl 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Mustafa abi telfon numaranı sende yazarsan aradığın zaman seni tanımış olurum numaradan ...

img

sakaarda

14 yıl 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ