Hepsievcil

Kuş Forumları > Kanatlı Kümes Hayvanları

Mesaj Ekle

ÖZÜR İLANI......

Daha önceki kullanıcı adımı benden habersiz yeğenler kullanıyorlarmış. Bu yüzden sitede istenmeyen bazı tartışmalar olmuş. Bu tartışmalardan dolayı sitedeki hayvanseverlerden özür diliyorum. Önceki kullanıcı adım iptal edilmiştir. Sevgilerle. Yeni kullanıcı adım Jüpiter01`dir. Adana`dan Şevket.

Ben Şevket`in diğer yeğeniyim. Telefon benim adıma kayıtlıdır. Bu yazılar bana aittir. Kitapçıyım. Adım Faruk. Herkese hayırlı evciller. Ramazan yaklaşıyor. Şimdiden hayırlı Ramazanlar.

Sizin istenmeyen tartışma dediğiniz yazışmalarda ailemde hakaret edilmeyen şahıs kalmadı. Şevket`e de söyleyin yaşının adamı değilmiş. Zannediyor ki o telefonunu kapatınca irtibatımız kesilecek, ona ulaşamayacağız. Vakti gelince postanenin kapısında görecem ben onu...

img

osmansurucu

14 yıl 4 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Çocuk gibi telefonu arayıp durma. İşimiz gücümüz var, seninle uğraşamayız. En sevmediğim şey, nternetten ve telefondan muhabbettir. Bir derdin varsa bulup yüz yüze buluşursun derdini anlatırsın. Siteyi ve insanları meşgul etme. Milletin adını ağzına alma. 23 yaşındasın. Akıllı ol. Seni kimse muhatap almıyor. Ben seni tanımam sen beni tanımazsın. Herkese hayırlı işler. Haydi ikile şimdi.

Türkiye`de en sevdiğim 2 şehir Konya ve Bursa`ydı. Bizim bir tarafımız da Karaman`a dayanıyor ve Konyarlık var. Ramazan geliyor, Oruç başlıyor. Gerçek bir Konyalı gibi hareket et. Şu mübarek günlerde işin bokunu çıkartma. Git biraz namaz kıl, Allah`a dua et. Ramazan geliyor.

Pardon. Konya-K.Maraş yazacaktım. Düzelteyim. Allah`a ısmarladık.

Bak Necmi, Sen 33 yaşındasın. Ama adam değilmişsin duyduğuma göre. Adın kırmacıya çıkmış saf diye sattığın kırma hayvanlar yüzünden. Sen sanmaki site yönetimi senin küfür dolu mesajlarını sildi, olay bitti. Vakti gelince alacaksın savcılıktan dava celbini. Geleceksin bu Gonya`ya ifade vermeye, sonra mahkemeye. Geleceksin, gideceksin, geleceksin, gideceksin. Ve ben bu davanın tek celsede bitmemesi ve mümkün olduğu kadar uzaması için yasal olarak elimden ne geliyorsa yapacağım. Yol paran yoksa ben vereceğim korkma. Yaşım 23 ancak senin hayal edebildiğin herşeyi ben 19 yaşımda yaşadım ve bitirdim. Burda kimse beni umursamıyor bana da ne çok dokunur ya bu... Seni ve senin gibi adamları işte bu yüzden kulucka.net`e almıyoruz. Senin kuyruk acının tek sebebi de bu. Korkma, buldum adresini. Ama yanına gelmek için değil, savcılık celbinin daha çabuk ulaşmasını sağlamak için kullanacağım bunu. Senin gibi, milletin kara cahil olarak nitelendirdiği adamlarla yüzyüze konuşulmaz bile. Mehmet Akif`in de dediği gibi "Tükürsem Yüzüne Acırım Billahi Tükürüğüme" Telefonda konuşacak kadar cesaretin bile yoktu. 43 Yaşındaki abin mahkeme, dava korkusundan 23 yaşındaki bir çocuktan 10larca defa özür diledi. Ve bana söz vermişti. Beni sana arattırıp özür diletecekti, bende davadan vazgeçecektim. Ama aynı kandan olduğunuza göre onun da böyle yapması garip karşılanmaz. Benden şimdilik saygılar, göreceğiz mahkemede nemenem bir adamsın!..

img

osmansurucu

ÖZEL MESAJ

Ha, telefonunuda aç artık korkma, küfretmem ben telefonda. İnanmazsan sor abine de öğren.

img

osmansurucu

ÖZEL MESAJ

Allah`a ısmarladık. Allah`a ısmarladık. Allah`a ısmarladık. Allah`a ısmarladık. Allah`a ısmarladık. Allah`a ısmarladık. Allah`a ısmarladık.

Bak böyle insan gibi konuşunca diyecek pek bişeyin kalmıyormuş. Yoksa korktun mu? Aaa bak sen. Ne oldu bizim söven sayan aslan görünümlü necmiye? Kaybol buralardan, nasıl olsa vakti gelince çıkacaksın ortaya...

img

osmansurucu

ÖZEL MESAJ