Hepsievcil

Kuş Forumları > Sakalar, bülbüller ve ispinozlar

Mesaj Ekle

tanışalım!!!

Arkadaşlar!! forumlarda birbirimizi daha iyi tanımak ve kimin ne beslediğini bilmek istiyorsak, böyle bir konu açıyorum ve konuyu başlatıyorum devamı sizden. adım: Mehmet ali şen nereden:istanbul yaş:35 memleket:samsun beslediğim kuşlar:florya adet:(ukraynadan yeni geldiğimden dolayı evimde kuşum yok babamın samsundaki kümesinde bir adet 5 sandıklı 2 adet 2 sandıklı ve bir adet yeni yerli yavrusu 4 floryam var en yakın zamanda onları alıp 3 adet mutasyon dişi ile üretime başlayacağım)yer darlığından salmalarımı daha kurmamış bulunduğumdan ve salmalarımı sökülü halde muhafaza ediyor olmamdan dolayı şimdilik zorunlu olarak bir kısa ara vermiş bulunmaktayım.sadece florya bakmamdan dolayı 2 adet 3 senelik isketemi, 4 adet biri 3 diğerleri 2 sandılı kasım sakamı, 4 takım yerli yeşil renk bakıcı kanaryalarımı(2007 bilezikli), 1 takım şakrağımı,1 adet ispinozumu,3 adet biri dişi susamcığımı,1 türk kanaryasını(erkek)1 fanyatamı(erkek)ve 2 agat dişi ve bir bakıri dişimi babamın kümesine bıraktım.....geri kalan melezlerin hepsini sattım.karma kuşculuğu bıraktığımdan dolayı şu an sadece florya ile ilgileniyorum.

img

maga_3455

14 yıl 4 ay 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

adım lütfü şahin istanbuldayım.yaşım 35.aslen erzincanlıyım.özel bir şirkette muhasebeciyim.bir tane satinet şpaltı eumo sakam var.dört tane de doğalrenk sakam var.yaşları 2 ile 6 arasında.bir tane 2009 melezim var.bir tane de 2 sandıklı geçen ay aldığım floryam var.saygılar.

img

proxy

13 yıl 7 ay 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ADIM ABDULLAH ŞAHİN ERZİNCANLIYIM 28 YASINDAYIM LUTFU ABI HEMŞERI CIKTIK OTO PARK ISLETIYORUM SAKA MELEZIYLE UGRASIYORUM SAYGILAR...

img

abdullahsahin

16 yıl 5 ay 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ŞİŞLİ FERIKKOYDEYIM

img

abdullahsahin

16 yıl 5 ay 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

adım arkın aydın alanyada ikamet ediyorum aslen amasyalıyım 35 yaşındayım aşçı ve de apartman bahçevanıyım.1 ad erkek sakam var kanarya ile beraber melez almak için ugraşıyorum kanarya olarak 1 erkek border. dişilerde 1 sarı saten 1 sütlü kula 1 beyaz tepeli kırık 2 ad saka yavrusu erkekmi dişimi bilmiyorum 2ad keklik 4 çift muhabbet 4 çift hint bülbülü 1 ad alman kurdu ve sibirya kurdu kırması köpegim var.buradan herkese saygı vede selemlar ve bol kazançlı günler diliyorum.

img

nikra

13 yıl 10 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

selam.. adım seral şahin 36 yaşındayım aslen kayseriliyim,istanbulda ikamet edeiyorum.bu kafes kuşu hobisine 1 yıl önce başladım. 4 ve 3 sandıklı kasım sakalarım,1 çift floryam,1 çift isketem,1 adet fanyatam var,12 adette kanaryam var ,artı olarak,1 konuşan muhabbet (aynı zamanda kanarya gibi öter),1 çift muhabbet ve 30 adet civarı basık öntepe ve çift tepe güvercinlerim,1 adet koker köpeğim,1 kaplumbagam,15 adet civarı damızlık koi balıgım ,1 havuz dolusu lepistesim ve renkli nilüferlerim var..(küçük bir hayvanat bahçesi :)))

img

seralşahin

18 yıl 6 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

sevgili seral şahin mesleğinizi yazmamışsınız muhtemelen petshop sahibisiniz:)))şaka bir yana hepsine nasıl vakit ayırıyorsunuz?

img

uygartoeco

13 yıl 5 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

özürdilerim ..atlamışım.. meslegim..serbest .. vakit ayırmak için işten erken geliyorum..(hava kararmadan gelip önce bahçemdeki yavrularımın(güvercinler ve balıkların)yemlerini veriyorum,sonra aydınlatma olanların kafes kuşlarının bakımlarını ve yemlerini veriyorum..tabiki eşim artık eve hayvan almıyor (oda haklı bıkkınlık geldi) hepsi bölüm bölüm çogu bahçede onlarda soguk sıcak alıştı hayvanlar..:) bir hafta sonum var..eşimle papaz oluyoz..ben hayvanların bakımı o alışveriş...kim kazanırsa..hafta sonu onun dediği oluyor..:)))))))

img

seralşahin

18 yıl 6 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

adım murat kurt.1976 doğumluyum.trabzonluyum.istanbuldayım.yatırım danışmanıyım.8 tane sakam var.3 tanesi orijinal hollanda bilezikli.5 tanesi de dört yıldır kovaladığım bulduğum parçalar.... içlerinde kenesetli veya kömürcü yok o kadarını söyleyeyim.siz bulun.... bir de evimin salonunda 2007 bilezikli saf bülbül nağmeli bir kanaryam var.bu kadar.

img

kurtdövüşü

13 yıl 6 ay 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

S.A. Adım: Emre uğur nereden:istanbul yaş:25 meslek: bakırköyde lokantamız var memleket:sivas beslediğim kuşlar: 1 saka 1 saka melezim var şimidye kadar hep akvaryumla ilgileniyordum hala ilgileniyorum saka beslemeye hevesliydim ama öldürmekten çekimdiğimden dolayı besleyemiyordum bir kaç aydır saka besliyorum yani içinizde en acemiyim hepiniz benden büyün abilerimsiniz çoğumuz ist ikamet ediyoruz bende şöyle bir teklifte bulunsam bir pazar günü organizasyon yapalım buluşalım ne dersiniz TATLILAR BENDEN SAYGILAR

img

emre1907

13 yıl 5 ay 16 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ