Hepsievcil

Kuş Forumları > Sakalar, bülbüller ve ispinozlar

Mesaj Ekle

tanışalım!!! - 4.sayfa

Arkadaşlar!! forumlarda birbirimizi daha iyi tanımak ve kimin ne beslediğini bilmek istiyorsak, böyle bir konu açıyorum ve konuyu başlatıyorum devamı sizden. adım: Mehmet ali şen nereden:istanbul yaş:35 memleket:samsun beslediğim kuşlar:florya adet:(ukraynadan yeni geldiğimden dolayı evimde kuşum yok babamın samsundaki kümesinde bir adet 5 sandıklı 2 adet 2 sandıklı ve bir adet yeni yerli yavrusu 4 floryam var en yakın zamanda onları alıp 3 adet mutasyon dişi ile üretime başlayacağım)yer darlığından salmalarımı daha kurmamış bulunduğumdan ve salmalarımı sökülü halde muhafaza ediyor olmamdan dolayı şimdilik zorunlu olarak bir kısa ara vermiş bulunmaktayım.sadece florya bakmamdan dolayı 2 adet 3 senelik isketemi, 4 adet biri 3 diğerleri 2 sandılı kasım sakamı, 4 takım yerli yeşil renk bakıcı kanaryalarımı(2007 bilezikli), 1 takım şakrağımı,1 adet ispinozumu,3 adet biri dişi susamcığımı,1 türk kanaryasını(erkek)1 fanyatamı(erkek)ve 2 agat dişi ve bir bakıri dişimi babamın kümesine bıraktım.....geri kalan melezlerin hepsini sattım.karma kuşculuğu bıraktığımdan dolayı şu an sadece florya ile ilgileniyorum.

img

maga_3455

14 yıl 5 ay 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bir kararlaştıralım o zaman olur

img

maga_3455

ÖZEL MESAJ

bende abdullah şahin latanıştım kendinnden bengal almıştım çok memnun kaldım şimdi de avr mı elinde abdullah usta :)

img

carlos105

17 yıl 2 ay 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

S.A. mehmet ali ve abdullahsahin abi bu pazar görüşecekmiyiz?

img

emre1907

13 yıl 6 ay 16 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

emre dedim ya ben gelirim..........sen öbür arkadaşları organize et eğer çoğunluk sağlarsak bende gelirim yani ban uyar

img

maga_3455

ÖZEL MESAJ

lütfü şahin, abdullah şahin, seral şahin, murat kurt, abilerim sizlerden cvp bekliyorum haberdar edin

img

emre1907

ÖZEL MESAJ

kimler geliyor yarın şirinevlere?

img

emre1907

ÖZEL MESAJ

emre yarın 15 00 olurmu? nerde bu hacı sayit? hacı sayıt restoranmı nedir ben bilmiyorum bunu ondan soruyorum

img

maga_3455

ÖZEL MESAJ

tmm abi saat 15:00 te görüşürüz bende orda olucam tam şirinevler meydanda baklavacı

img

emre1907

ÖZEL MESAJ

kusura bakmayın.. çok özürdilerim.. işlerimin yogunlugundan dolayı nete giremedim..(evimdede net olmadıgı için anca işyerinden girebiliyorum,malum 3.5 gün tatil evdeydik) herkesten çok özürdilerim.. umarım gününüz iyi geşmiştir.. inşallah bir dahaki seferde bende aranızda olurum..

img

seralşahin

18 yıl 7 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bekleriz seral!! bir ara gene yaparız organizasyon

img

maga_3455

ÖZEL MESAJ